Scapat Bec (led) Pozitie In Far (ph1)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Exista o scula pentru asa ceva,ca o penseta cu trei craci,care ies untr-un furtun metalic, gen invelisul de la cablurile de frana de mana.Se baga pe gaura de la becul mare,si se apuca obiectul cazut in far.Eu o am de la un prieten.Si eu am scapat un led in far,au fasungul mai mic si nu se infig bine in mufa.Am vazut asemenea scula in benzinariile Lukoil.
    LOGAN--> <--TOYOTA

    Comment


    • #17
      Ideea e super...intru maine intrun lukoil daca nu merge ideea cu aspiratorul sau cea cu magnetul.
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • #18
        vezi ca se gaseste scula respectiva si in praktiker (poate si bricostore) pe rastelurile alea cu produse ieftine raspandite pe culoarul central . E cativa lei si poate mai e utila si pe viitor.
        Pain brings out the truth in us all...
        ...how much truth can you stand?

        Comment


        • #19
          corect

          dau o fuga sa vad

          Am cumparat din praktiker scula si am rezolvat problema in mai putin de 2 minute !

          Se poate inchide. Va multumesc mult pentru idei .
          Last edited by mumus; 19 March 2010, 10:58. Reason: Automerged Doublepost
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google