[ZGOM] Discutii despre Scartaitul stergatoarelor si nu numai

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Nu nea Brutus, s-au potrivit la fix, sunt aproape identice. Numai ca Loganul le are de 50 cm, iar astea sunt de 53 cm, ma refer la lungime desigur. Le am cam de 2 saptamani, si nu ma costat nimic. Sunt super multumit ca sterg bine, si nu fac zmotote deloc, iar de folosit le-am folosit destul ca sa inceapa sa-mi faca figuri.
    Cu stima ,FLO.
    , sunt cu ochii pe voi !
    :thumbsup:

    Comment


    • #62
      Originally posted by FLORYN
      Nu nea Brutus, s-au potrivit la fix, sunt aproape identice. Numai ca Loganul le are de 50 cm, iar astea sunt de 53 cm, ma refer la lungime desigur. Le am cam de 2 saptamani, si nu ma costat nimic. Sunt super multumit ca sterg bine, si nu fac zmotote deloc, iar de folosit le-am folosit destul ca sa inceapa sa-mi faca figuri.
      Cu stima ,FLO.
      pai si mie la 2 saptamani mergeau foarte bine si nu scartaiau dar pe la 6 luni cand probabil s-au tocit au inceput sa faca rau de tot
      "cromul este placerea mea"
      "cui nu-i place , valea"

      Comment


      • #63
        Ai dreptate , dar fata de alea pe care le-am avut din fabrica ... nici nu compar. Alea faceau cumplit, parca era un film de groaza, macar stergeau bine,
        , sunt cu ochii pe voi !
        :thumbsup:

        Comment


        • #64
          Originally posted by FLORYN
          Ai dreptate , dar fata de alea pe care le-am avut din fabrica ... nici nu compar. Alea faceau cumplit, parca era un film de groaza, macar stergeau bine,
          cred ca nu dormeai noaptea cand te gandeai la zgomotul la alea vechi

          nu stiu o sa ma mai interesez
          "cromul este placerea mea"
          "cui nu-i place , valea"

          Comment


          • #65
            Originally posted by FLORYN
            Ai dreptate , dar fata de alea pe care le-am avut din fabrica ... nici nu compar. Alea faceau cumplit, parca era un film de groaza, macar stergeau bine,
            cand am facut drive test cu mcvu ploua doooooooooame ce scartaiau stergatoarele alea deja ma stresa si le-am oprit
            la care baiatu care era cu mine stitii nu fac toate asa asta are o problema
            dar sa stiti ca masina dumneavoastra va fiiiii foarte silentioasa
            la care eu in gand: jura-te ma

            sigpic

            Comment


            • #66
              a ta o sa fie foarte silentioasa ,nu o sa le aibe deloc
              "cromul este placerea mea"
              "cui nu-i place , valea"

              Comment


              • #67
                Originally posted by sonykel
                dar sa stiti ca masina dumneavoastra va fiiiii foarte silentioasa
                Are dreptate omul, in primele 3-4 zile o sa fie silentioasa, dupa nu se mai stie.:d
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • #68
                  dupa acea intervine "paranoia" proprietarului si aude tot felul de zgomote (am vorbit la modul general).

                  Comment


                  • #69
                    Astazi m-am intors de la Rm Valcea (d'aia n-am ajuns la intalnire ) si m-au scos din minti stergatoarele. Imi venea sa le scot si sa le arunc in sant. De ce nu pun si astia ceva calumea?

                    Comment


                    • #70
                      Si eu am avut probleme cu stergatoarele din fabrica,scoteau un harait ingrozitor.Daca vroia sa doarma cineva in masina n-avea nici o sansa,erau bune pt sofer(daca nu innebunea si soferul).Le-am schimbat de vreo 6 luni si n-am mai avut probleme
                      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by D-FENS
                        Si eu am avut probleme cu stergatoarele din fabrica,scoteau un harait ingrozitor.Daca vroia sa doarma cineva in masina n-avea nici o sansa,erau bune pt sofer(daca nu innebunea si soferul).Le-am schimbat de vreo 6 luni si n-am mai avut probleme
                        cu ce le-ai schimbat
                        zi-ne nu ne lasa cu gura cascata
                        "cromul este placerea mea"
                        "cui nu-i place , valea"

                        Comment


                        • #72
                          Chiar asa. ce fel de stergatoare sunt bune. Eu am vazut 2 perechi in carfur care mi-au placut, dar nu stiu cat de bune sunt. Unele sunt curbate din fabrica, dar nu mai retin ce firma erau, si mai erau unele de la lampa cred( scria "pilot" pe ele) din aluminiu cu tot cu aripioare aerodinamice. Mi-au placut alea "pilot" dar poate sa-mi spuna cineva cat de buna e lama de stergere? Erau in jur de 15 lei bucata
                          MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                          Comment


                          • #73
                            azi am fost in Cora Pantelimon si mi-am luat stergatoare Aero parca asa le zice ,unul de 55cm(stanga) si unul 53cm(dreapta) dar se ating un pic unul de altul trebuia de 51cm ala din dreapta.le-am montat in parcarea magazinului si pe ploaie ca nu mai suportam zgomotul ala ca de usa de cripta.
                            astea noi sunt super deocamdata ,sa vedem in timp cum se manifesta.
                            Captain of the black pearl

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by giurisici fabian
                              azi am fost in Cora Pantelimon si mi-am luat stergatoare Aero parca asa le zice ,unul de 55cm(stanga) si unul 53cm(dreapta) dar se ating un pic unul de altul trebuia de 51cm ala din dreapta.le-am montat in parcarea magazinului si pe ploaie ca nu mai suportam zgomotul ala ca de usa de cripta.
                              astea noi sunt super deocamdata ,sa vedem in timp cum se manifesta.
                              vrem si noi poze
                              mai ai cutiile ?
                              "cromul este placerea mea"
                              "cui nu-i place , valea"

                              Comment


                              • #75
                                ambalajele le-am aruncat la un cos din parcare dar sunt poze la postul lui SUPERCAR

                                au costat 45ron amandoua
                                Captain of the black pearl

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google