Volan piele Prestige

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Pot sa confirm si eu ca dupa 30.000km "pielea" de pe volan s-a tocit in locul in care tin cel mai des mana stanga!
    In plus, cusatura de la maciulia schimbatorului s-a desprins...
    Of of, mama ei de "piele"!!!
    sigpic
    ^Logan turbat (WIP)^

    Comment


    • #47
      La fel am patit si eu cu volanul duapa numai 5000 de km unde tineam mai mult mana pe volan s-a tocit am fost la service si cei de acolo au zis ca i ceva normal ca avem volan de piele si a zis sa pun o protectie pe el asa am facut dar oare nu se poate schimba pe garantie?

      Comment


      • #48
        Am si eu volan imbracat in pile pe Kiss. Dupa 20.000 Km a inceput sa se exfolieze vopseaua, vizibil. Voi pana la urma, cum a-ti rezolvat problema? Se schimba sau nu se schimba in garantie?
        Politics wasn't about the right or left side, was about have or have not.
        sigpic

        Comment


        • #49
          volanul si maciulia sunt in garantie 18 luni ... deci 1 an jumate ... dupaia pauza ... ca si io m-am dus cu japca la ei
          sigpicMy ride

          Comment


          • #50
            Imbrac volane in piele naturala

            IMBRAC IN PIELE NATURALA 100%, orice tip de volan, DACIA, Mercedes, Fiat, Rover, Skoda, Audi, VW....si altele.....TIMISOARA SI NU NUMAI, CU POSIBILITATE DE DEPLASARE LA CLIENT. TELEFON:0755401172

            Comment


            • #51
              Au o piele slab calitativa si mie o inceput sa se duca pielea de pe volan dar am tras o husa pe el si am rezolvat problema!

              Comment


              • #52
                Dar nu e prea normal sa dai banii pe un volan imbracat in piele si dupa 30000km sa ii pui husa ca incepe sa se faca praf.

                Comment


                • #53
                  Originally posted by loosh View Post
                  Am si eu volan imbracat in pile pe Kiss. Dupa 20.000 Km a inceput sa se exfolieze vopseaua, vizibil. Voi pana la urma, cum a-ti rezolvat problema? Se schimba sau nu se schimba in garantie?
                  Mergi la reprezentanta, semnaleaza-le problema si trebuie sa ti-l schimbe pe garantie. Probat de mine....si a mers ;) Multa bafta
                  I don't drive fast...I fly low !!!

                  Comment


                  • #54
                    Dar totusi...

                    La multi ne transpira mainile pe volan, mai ales vara.

                    Nu putem da cu ceva solutie preventiv? Stiti ceva solutie care isi face bine treaba ?
                    esti independent...si acum ?

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by claudiubpp View Post
                      daca nu ai rezolvat cu volanu iti dau eu volan de piele (cel de prestije)
                      la 120lei
                      volanul este nou nepipait
                      Ma intereseaza volanul.....0764.034.357 daca inca il mai ai sau daca faci rost ...pls astept un raspuns daca mai ai

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by laguna_seca View Post
                        Ma intereseaza volanul.....0764.034.357 daca inca il mai ai sau daca faci rost ...pls astept un raspuns daca mai ai
                        din 28 dec 2007 cred ca l-a dat
                        sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by vyalli View Post
                          din 28 dec 2007 cred ca l-a dat
                          mai am 6-7 prin pod ....nu am ce face cu ele

                          Comment


                          • #58
                            faci colectie?
                            sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by claudiubpp View Post
                              mai am 6-7 prin pod ....nu am ce face cu ele
                              salut, mai ai volan de prestige ph1?

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by dsign View Post
                                se numeste Instructorul, vine din Craiova unde vrei tu si numarul de telefon ti-l dau pe PM, la cerere
                                Salut
                                Imi poti trimite un link cu lucrarile "Instructorului" (eventual prin PM), sau un foto ceva?
                                As vrea sa-mi imbrac si eu volanul si sunt in cautari.
                                Merci frumos.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google