Accesorii Logan 1.4MPI, 1.6MPI, 1.5DCI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am citit tot topicul si nu cred ca am vazut ceva de aspiratorul de la dealer. Ce parare aveti despre el ca ma bate gandul sa-mi iau unul, ca sa-mi fac singur curat in titiu.
    zoom-zoom

    Comment


    • Recomand aspiratotrul auto Black&Deker de la Selgros,Metro,etc...e in jur de 70 lei ...si merita.
      Cel de la dealer nu il stiu.
      sigpic

      Comment


      • Pai si cel de la dealer, am vazut printr-o oferta de la un dealer pusa vreo cateva pagini mai in urma, ca ar fi cam tot 70 lei, si ma bate gandul ca nu ar fi scump la banii astia.
        zoom-zoom

        Comment


        • Important e sa fie si bun de ceva. Ca altfel e pacat sa dai bani aiurea.
          Resoftari, leduri, activari functii, etc... in Cluj si Maramures.

          Comment


          • Aspiratorul de la dealer nu e foarte bun. Ia un aspirator B&D, cum zice si Ciprian, sunt cele mai bune.
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • Multumesc de sfaturi. Maine ma duc prin Metro, sper sa gasesc, prin Pitesti nu exista selgros, din pacate
              zoom-zoom

              Comment


              • Si in Bricostore au asemenea aspiratoare.
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • Părerea mea e că nu merită să dai banii pe un aspirator alimentat la 12 v . Ce putere poate să aibă , eventual ca un aspirator pentru miezi de pâine.
                  În schimb un aspirator alimentat la 220 v poate avea o putere de cel puţin 800w ceea ce este super suficient pentru un interior de masina .
                  Uităte pe Qelle.ro şi vezi dacă îţi place aspiratorul Privileg .

                  Comment


                  • Laur_cos...aspiratorul are 2 accesorii...o perie si un prelungitor pentru locuri greu accesibile,cablu lung (parca ajunge pana in portbagaj) si 2 filtre care se curata pur si simplu prin scuturare. Dim gama aspiratoarelor auto acesta este cel mai bun...sa nu te incante cele la 25 de lei...ca de 25 de lei tin.

                    daniberila...asa este un aspirator auto nu va fi niciodata la fel de bun ca unul de casa...dar trebuie sa ne gandim ca spre exemplu eu stau la bloc la etajul 4...pentru a incepe operatiunea de curatare a masinii trebuie tras fir din casa...vecinii ies pe balcon sa vada ce e cu cablul ala care atarna...nu ca ma intereseaza foarte mult aceasta treaba...dar imi place sa fiu mai discret...
                    Referitor la Qelle ...ma abtin la calitatea produselor lor.
                    Iar daca cineva ar dori sa cumpere acel aspirator nu il recomand...deoarece tot tragi curent din casa...vii si cu aspiratorul de acasa chiar daca e mai mare.
                    Parerea mea.
                    sigpic

                    Comment


                    • Eu am garaj .
                      Totuşi rămân la părerea că aspiratoarele alimentate la 12v nu au putere de absorbţie mare .
                      În fine fiecare îşi cumpără ce doreşte şi foloseşte ce pofteşte . În ceea ce te priveşte te înţeleg căm îţi este mai util un aspirator la 12v , dar oare bateria aia nu este solicitată prea mult ? Sau foloseşti varianta de aspirator cu acumulator . ....Sunt curios ce putere de absorbţie are .
                      În ceea ce priveşte folosirea unui aspirator casnic la aspiratul în maşină ..foarte bine , dar eu nu mai dau cu aspiratorul ăla în casă după ce s-a umplut de praf de la maşină sau folosesc un aspirator cu filtru cu apă . Oricum este incomod să cari după tine un ditamai aspiratorul când poţi folosi un aspirator micuţ şi eficient.
                      Părerile despre produdele Quelle sunt împătţite dar pentru asta se poate deschide un alt subiect .Cert este că eu pănă acum sunt mulţumit de aceste produse şi nu oblig pe nimeni să le cumpere .
                      Fiecare face cum doreşte ....părerea mea

                      Comment


                      • Daniberila...pai daca ai garaj se schimba situatia...esti in avantaj

                        laur_cos...uite si o poza cu aspiratorul...
                        Attached Files
                        sigpic

                        Comment


                        • Mersi mult valeriuciprian. Am fost ieri pe la magazine si nu am gasit, o sa mai incerc saptamana asta, oricum vreau sa iau ca al tau,decat sa iau unu care sa nu traga mai bine lipsa.
                          zoom-zoom

                          Comment


                          • Ai fost in Metro si Bricostore si n-ai gasit? Ciudat, deobicei aveau asa ceva.
                            Cel mai nou proiect auto din România!
                            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                            Comment


                            • Andrei, am fost bricostore si in Pic. La metro nu am mai ajuns(nu aveam nici legitimatie, abia azi mi-a dat cineva) dar o sa mai caut. Oricum nu ma grabesc, vreau sa iau ceva bun, nu sa dau cu ochii pe foc si pe urma sa-mi blestem zilele cand o sa-l folosesc.
                              zoom-zoom

                              Comment


                              • Multumesc de poza . ideea era cat de bine aspira nu cum arata...orcum arata bine ..depinde cum aspira

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google