Accesorii Logan 1.4MPI, 1.6MPI, 1.5DCI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    presupun ca asta
    Attached Files
    numar secundele

    Comment


    • #17
      pai e fain la pretu asta

      Comment


      • #18
        Da, ciudat, eu nu am primit trusa cu sigurante si becuri. Nimeni nu primeste presuri, sunt accesorii. Ce ai pe praguri, ornamente de cauciuc pe care scrie Dacia?
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • #19
          Inteleg ca presurile sunt accesorii. Dar setul de becuri si sigurante de rezerva nici eu nu le-am primit la ridicarea masinii. Ale naibii economii fac si ei

          Comment


          • #20
            Dap, presurile sunt accesorii.
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • #21
              Originally posted by calinutza
              Dar setul de becuri si sigurante de rezerva nici eu nu le-am primit la ridicarea masinii. Ale naibii economii fac si ei
              Pai la nici o masina din cite stiu eu nu-ti dau set de becuri la ridicarea masinii, le cumperi tu dupa aia,cit despre sigurante vezi ca ai citeva in capacul de la panoul de sigurante, nu stiu acum dar la mine acum 1,6 ani avea...
              Multa lume, putini oameni...

              Comment


              • #22
                eu am primit: trusa de becuri, triunghi, trusa medicala

                Comment


                • #23
                  Au oprit aia stingatorul si ti-au dat trusa de becuri. )
                  Cel mai nou proiect auto din România!
                  Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                  Comment


                  • #24
                    pana la urma stie cineva concret ce trebuie sa aiba in dotare o masina nou ...(logan bineinteles)?

                    Comment


                    • #25
                      Trebuie sa aiba trusa medicala, stingator, triunghi reflectorizant si daca mai vrea delaerul sa-ti mai dea si trusa de becuri si sigurante. Tu o iei de la Meridian si nu o sa aiba sigur trusa de becuri si sigurante.
                      Cel mai nou proiect auto din România!
                      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by marian630ro
                        pana la urma stie cineva concret ce trebuie sa aiba in dotare...
                        Uite asta am primit eu anul trecut in mai, odata cu masina noua, cumparata de la AutoMarcuGrup (cred ca se numeste) - Pantelimon:
                        Trusa de prim ajutor, triunghi reflectorizant, stingator si un set de sigurante. Nimic mai mult, nimic mai putin. Adica pe toate astea le am trecute in PV-ul de predare a masinii. Nici urma de becuri. Restul, respectiv covorasele si celelalte accesorii le-am cumparat separat tot de la dealer. Dupa nici o luna a trebuit sa mai imi iau un stingator ca ala (original) expirase deja. Cam asta...

                        aaa, era sa uit, mi-au mai dat cric, coarba si cheie pt.capacele de la roti

                        Nu mai posta succesiv
                        Last edited by 1.5 DCI; 17 April 2007, 15:38.

                        Comment


                        • #27
                          eu n-am primit nici trusa,nici stingator..nici triunghi...acu 2 ani cand am cumparat masina
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • #28
                            @Ventor: Daca negociai un pic cu dealerul primeai si presurile gratis.
                            Cel mai nou proiect auto din România!
                            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                            Comment


                            • #29
                              Deh, nu m-a dus capu' sa mai negociez un pic. La urmatoarea masina pe care mi-o voi cumpara asa am sa procedez. Poate, la capitolul accesorii or sa imi dea si garaj - cine stie?

                              Comment


                              • #30
                                vreau si yo ornamentele de la faruri!
                                http://i27.photobucket.com/albums/c184/ggd_87/Sign.jpg
                                : 0722.526.317 0765.488.804

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google