liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Estimat pe google maps sunt ~800 metrii, oricum, mult )
    Daca n-ai franele la tine te cam duci in balarii, prima data cu stoicanu am iesit pe pietrisul ala
    Cand veneai cu Kormoranele alea in spatele meu mi-era frica sa pun si frana
    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

    Comment


    • Si tot suntem ontopic, iesea de-un drift combinat cu o curba-n rampa de tip raliu cu Loganurile .
      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

      Comment


      • eram si eu sa ma frang in curba aia cu git-ul parca
        eu cu dci vs skoda rapid 1,2 tsi aia de 86 cp 1-0,pe treptele 1 si 2 sta efectiv la usa din fata dupa 3 plec cu vreo doua masini

        Comment


        • virajul ala la dreapta e bestial, acolo a decedat un pivot de-al meu
          viteza stima*
          Can't touch this !

          Comment


          • Mai eu am zis ca la trecere sunt 800 si la presemnalizare 600m
            La statia de autobuz sunt 1000m.
            Eu zic data viitoare sa ne dam pe 200m
            sigpic

            Comment


            • Eu vs toata lumea 10-1

              Sent from my GT-I9105P using Forum Runner

              Comment


              • Eu vs. toata lumea 5-1.

                dCi 85 vs. 1.6 16v cu gaz si fara catalizator 0-1 (cam 3 masini distanta);
                dCi 85 vs. tCe 90 3-0 (in cel mai bun caz, cu ESP-ABS dezactivate, o masina, altfel, mai mult, doua);
                dCi 85 vs. 1.4 MPI cu gaz, soft, fara catalizator, roti usoare, cheala (Gogaie911) 1-0 (am plecat putin inainte, start furat putin, dar a fost distanta mare, nu ma ajungea);
                1.6 MPI Preference (eu la volan) vs. tCe 90 1-0 (o aripa maxim, venea pe mine dar nu indeajuns sa fie inainte de 400m) ).
                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                Comment


                • Aoleo,am zis ca trebuie sa stea cineva la 400.
                  In cel mai bun caz era un egal cand ai incalecat 1.6 (lu nu stie sa plece) dar in fata nu erai.
                  sigpic

                  Comment


                  • Viteza e din alt film....
                    Eu vs 16v fara cat 0-2 de pe loc pana la 402
                    Eu vs hyunday coupe 1.6 1-0
                    Can't touch this !

                    Comment


                    • Bine ma, egal atunci, mi-e indiferent.
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • Azi am incercat si eu un 0-100 pe drum usor de tot in rampa, pana in 1%, programelul bazat pe gps mi-a aratat ca am prins 100 in 10.8 secunde si 260 metri.
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • La plat, cred ca prinde in 9.

                          Ce ti-e si cu producatorii astia prosti. Ca sa poata mentine vanzarile scazute, ofera detalii false despre masinile pe care le vand:
                          - spun ca au 84 de cai, insa de fapt au 94
                          - spun ca fac prima suta de km in 11.x, insa de fapt in 10.x
                          Eu cred ca de fapt e rolls, dar au numit-o altfel, ca doar iubesc asa mult piata....

                          Ca tot am zis de rolls: rolls vs porsche, autostrada monaco: n-0, din toate pozitiile, in toate formele, si in special dupa 200 km/h. Pana acolo nu-i diferenta mare, insa dupa...
                          Last edited by Cezar; 21 August 2014, 16:20. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Cu alte cuvinte ai fost executat de o balena.
                            sigpic

                            Comment


                            • Pf, dar ce mumu mi-a dat... Pe curbe il mai prindeam, insa in linie dreapta nicio sansa. Era si modelul cu 4 usi. Masina era noua.

                              Comment


                              • Originally posted by Cezar View Post
                                La plat, cred ca prinde in 9.

                                Ce ti-e si cu producatorii astia prosti. Ca sa poata mentine vanzarile scazute, ofera detalii false despre masinile pe care le vand:
                                - spun ca au 84 de cai, insa de fapt au 94
                                - spun ca fac prima suta de km in 11.x, insa de fapt in 10.x
                                Eu cred ca de fapt e rolls, dar au numit-o altfel, ca doar iubesc asa mult piata....

                                Ca tot am zis de rolls: rolls vs porsche, autostrada monaco: n-0, din toate pozitiile, in toate formele, si in special dupa 200 km/h. Pana acolo nu-i diferenta mare, insa dupa...
                                Mint ca sa poata mentine pretul mic. Se gandesc la noi si la nevoile noastre.
                                Cai multi la bani cat mai putini.

                                Sent from my GT-I9105P using Forum Runner

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google