liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai e cam cat zice fabricantul.
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • Ia uite ce rezultate am eu.
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • Ai resoftat-o deja? ))

        Comment


        • Am omis sa spun ca eram cu in Q7 3.0 V6 TDI
          sigpic

          Comment


          • Astea sunt doar detalii neimportante.
            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

            Comment


            • ce probleme sunt astea ca erai cu Q7... ce e una ce e alta )

              Comment


              • Originally posted by stoicanu View Post
                Am omis sa spun ca eram cu in Q7 3.0 V6 TDI
                Cu sau in?Oricum ..slabut.Doar atat?Am condus,ala care l-am condus avea probleme la directie.Facea ca toti dracii in curbe.Scartaia directia..etc.
                Last edited by margelatu; 22 August 2014, 21:29.
                Welcome to the Club, We Have Jackets !

                Comment


                • dacia e baza...
                  Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                  Comment


                  • Sigur..ala care l-am condus era din service.M-am nimerit pe acolo..mecanicii erau foarte murdari si trebuia sa se plimbe cineva care era curat,sa vada cum se manifeta.Ma rog cu mainile curate.Generatie mai veche..CV ca pe A6 2,5 aut ,doar ca stai pe o naveta mai sus decat la A6.
                    Welcome to the Club, We Have Jackets !

                    Comment


                    • Eu vs razvan neo 16v 2-0
                      Can't touch this !

                      Comment


                      • Trebuie sa recunosc
                        0.9 tce vs Skoda Rapid 1.2 tsi 0-2 masini fara numar.
                        sigpic

                        Comment


                        • Bine ca si a gasit Razvan cheile.

                          Sent from my GT-I9105P using Forum Runner

                          Comment


                          • 1.2 tsi ala cred ca era ala de 105, nu ala de 86 cum zicea proprietarul. Mi se pare mult prea mare diferenta sa fie doar ala de 86 de cai.

                            Comment


                            • Originally posted by o8MeLC View Post
                              1.2 tsi ala cred ca era ala de 105, nu ala de 86 cum zicea proprietarul. Mi se pare mult prea mare diferenta sa fie doar ala de 86 de cai.


                              Eu am condus si varianta de 105 cp de la seat si nu am simtit diferenta, doar ca aia de 105 avea cutie in 6 trepte, iar a mea are in 5, sunt alte rapoarte, si cu toate ca asta de 85 are rapoarte mai lungi, nu am simtit diferenta nici la demaraj nici la depasiri.

                              Acum nu stiu daca seat are aceiasi cutie ca rapid.

                              Da puteati sa il rugati sa va arate talonul si vedeati cati cp are.

                              Oricum, eu zic ca cel putin la seat cel de 85cp este mai potent decat o.9 tce, are mai mult cuplu, putere maxima mult mai jos, si nu in ultimul rand, un cilindru in plus

                              Sa nu mai zic ca prinzi 100 pe ceas chiar la sfarsitul tr2, si 150 la sfarsitu lu' 3.

                              PE gps la sfarsitul treptei 2, cand masina intra in limitare aveam 96.


                              La fel zicea si gagica de la reprezentanta seat, ca ea la teste niciodata nu isi da seama daca e cea de 85 sau de 105, zice ca simte diferenta doar la 1.4 tsi.

                              Initial nu o credeam, dar dupa ce mi-a venit masina, intradevar nu am simtit diferente.

                              Eu zic ca diferenta de 20 cp ar fi trebuit sa o simt, dar nu sa simtit.
                              Last edited by mumus; 23 August 2014, 10:26.
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • eu vs porche 3.0 diesel pana la 100 km/h am fost in fata dupa aceea a venit pe mine'
                                eu vs logan 2.0 16v prin trafic de la semafoare 3-0
                                eu vs renault koleos 175 cai cica 1-0
                                Asistenta: RAZVAN YPO - 0726240862 COSMIN CGK - 0767132803

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google