Focusul Meu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Inca 2 poze cu interiorul , din pacate pielea de pe volan , se ia si daca sterg volanul cu un servetel umed, il voi imbraca in piele si pe el , dar spre final


    cosmin 1995: Poti face chiar sunt curios , sa vad cum arata
    Attached Files
    http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

    Comment


    • #17
      pacat ca o masina ca ea sta pe dreapta, hai cu actele mai repede si scoate.o pe drumurile patriei.
      mi se pare mie sau usa dreapta spate are alta nuanta decat restul caroseriei?
      sigpic

      Comment


      • #18
        GataImi place cum arata...am pus si folie in ultima poza
        Stai cumva prin zona in care ai facut pozele?(la billa in titan sunt facute nu?)
        Sunt curios...poate stii mai bn ca mine,care e diferenta intre ff ph1 si ph2?(in afara de semnalizarile pe bara)
        Attached Files
        Last edited by cosmin_poe; 27 December 2011, 22:33.

        Comment


        • #19
          nicu_rcn:Nu asta este o probleme , actele se fac in cateva ore , partea mai grea este vopsitul , schimbul amortizoarelor etc.. care costa ceva de asta am preferat sa numai merg cu ea ,Da este o diferenta de culoare , a fost bubuita usa de vechiul proprietar si schimbata , din pacate dupa ce am luat-o la nici 2 luni , am avut accident usor in comuna PANTELIMON , un TAXIMETRIS nu mi-a acordat prioritate si m-am ales cu bara fata , faruri , semnale ,proiectoare , facute varza .Nu au fost afectat radioatorul sau alte parti ale motorului.Am fost reperata pe asigurare BCR , sa traiasca ca sunt seriosi .Masina mai are cateva puncte de rugina haion spate ,aripa dreapta fata indoita putin ,spoilar spate.Din aceste motive vreau sa o vopsesc


          cosmin 1995: Da stau pe langa billa.Diferente la interior nu stiu daca sunt , dar la exterior sunt , tu ai semnal direct in far , bara spate si fata, au bandouri pe ele , grila fata,si care or mai fi Imi place cum arata , deabia astept sa o vad vopsita
          Last edited by Mariusrs; 27 December 2011, 22:43.
          http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

          Comment


          • #20
            Poate ne intalnim cand vin acolo la unchiul meu,el sta chiar in blocul din fata sali de fitness.

            Comment


            • #21
              Cam asa va arata , spatele un proportie de 80% pana vin stopurile , am facut un VT
              Attached Files
              http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

              Comment


              • #22
                Din pacate nu am apucat sa o finisez calumea,dar daca domnu Marius a zis ca a facut-o el atunci eu am scapat
                p.s:Astept sa o vad asa live,nu in v.t-uri

                Comment


                • #23
                  Frumos vt se vede ca e facut de cosmin_poe
                  Frumoasa masina Mariusrs succes in tot ceea ce ti-ai propus, orice ti-ai propus sunt sigur ca o sa fie o masina BELEA!
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Mariusrs View Post
                    Cam asa va arata , spatele un proportie de 80% pana vin stopurile , am facut un VT
                    am vazut astazi un focus pe la kogalniceanu exact cu modelul ala de stopuri, si crede.ma ca arata foarte bine!
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      chris-chris: Ms , asa sper si eu sa iasa ceva frumos



                      nicu_rcn:Sper sa arata bine , din toate modelele de stopuri , astea mi-au placut cel mai mult
                      http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

                      Comment


                      • #26
                        Sal,azi m-am tot plimbat prin buc ,si din intamplare am vazut un focus 1 cu stopuri cu led, cum vreau eu sa-mi iau.Problema ar fi urmatoare ,nu prea ma incantat intensitatea luminii cand pui frana ziua ! Din pacate focusul care l-am vazut eu , stopul din stanga nu mergea si cel din dreapta avea vro 2 leduri care nu mergeau.Poate ma puteti sfatui intr-un fel , nu as vrea sa dau banii pe ele si dupaia sa nu ma vada lumea pe strada ziua , cand pun frana.
                        Last edited by Mariusrs; 2 January 2012, 19:39.
                        http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

                        Comment


                        • #27
                          Mie unul nu-mi place ideea de stopuri cu leduri after market.
                          Fa ceva simpatic masinii, ca acele leduri par cam ieftine.

                          Comment


                          • #28
                            Salutare ,intre timp cat nu am mai fost activ pe aici , au venit Stopurile cu led , care dupa parerea mea schimba radical spatele masinii .Am mai achizitionat 4 Cauciucuri goodyear de vara sh , au in jur de 10 mii de km.
                            Momentan nu o sa mai cumpar nimic , pana nu va fi vopsita.Dupa ce o vad vopsita vor urma si alte modificari.Pun si cateva poze cu stopurile , din pacate am o masina parcata in spate si nu am putut face , la amandoua odata.
                            Attached Files
                            http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

                            Comment


                            • #29
                              la fel ca si pe focusul pe care l.am vazut mai demult, arata bine
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Salut frumoasa masina mai ales cu stopurile alea spor la modificari in continuare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google