Discutii Campionate Editia 2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by darksid3 View Post
    Domnilor! Voturile au fost la vedere. V-ati uitat cine pe cine, ce, a votat? Unii au votat din prietenie, altii au votat numai cu provincia, altii au votat obiectiv. Nu se poate controla asta, pur si simplu se voteaza .............................
    Daca nu m-ai fi votat ti-as fi dat ban jur ...

    Originally posted by cristi_timidu View Post
    haideti fratilor ca nu are rost sa ne certam acum. eu cred ca au castigat cei din bucuresti pentru ca acolo exista un grup restrans care se intalnesc mai mereu si se ajuta intre ei dar asta nu inseamna ca nu au muncit si ca nu merita cupele sau premiile castigate.
    eu personal am un "razbel" cei care sunt posesori de bmw cumparate modificate de afara si se rup in figuri prin romanica.
    eu am inceput modificarile pe sunet pentru ca sunt pasionat de treba asta si intotdeauna mi-am dorit o dacie cu sunet bestial iar pe exterior pentru ca a zis unul ca din logan nu ai ce tuna si am demonstrat contrariul.

    PEACE
    Bravo tie, auzi, voiam sa-ti spun de mult si nu ti-am gasit threadul de my ride .... Scuze ...... Ai niste roti fenomenale domnuuuuu ... Da-le clasa!

    Alin de la Craiova a participat la best nu stiu cum stage 2 ... Eu unul i-am votat masina, concurenta a fost tare .... Cred ca-l inteleg, dar nu as vrea sa dezvolt ... Cred!
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • #92
      in privinta rotilor nu mai sunt singurul

      Comment


      • #93
        @alin, daca exista un participant care primeste 50% din voturi intr-un concurs impotriva a alti 10 concurenti se poate numi ca este blat? Ca sunt voturi subiective? Ca nu ala e de fapt castigatorul?

        De unde aceasta invidie si ura intre noi?
        Pentru ce? Castigati ceva daca va huliti? Pentru ceea ce ai spus esti persona non grata pt mine

        Urmatorul clasat a fost tot bucurestean la categoria mea si iti spun ca la cele 2 masini din top s-a lucrat diavoleste, uneori chiar si de dimineata pana tarziu in noapte, doar ca sa iasa bine O LINIE de la consola centrala, care se incapatana sa fie stramba.

        Oare cele 2 lucrari nu-si merita voturile? Merita mai mult lucrarile cu huse de volan cu imitatie de piele in tzishpe culori, covorase jegoase si zeci de prize de bricheta atarnate pe unde apuca prin masina, de te impiedici in ele?

        Vrei voturi obiective? Au fost pe fata, cu motivatie. Mai obiectiv de atata ce vrei? Juriu international pentru un concurs de poze cu masini de max 5000euro bucata....

        Evident, gusturile nu se discuta, insa atunci cand participi la o competitie, trebuie sa dai dovada in primul rand de fair-play, sa stii sa respecti deciziile juriului tau si sa stii sa pierzi. Pentru ca daca stii sa pierzi, vei avea numai de castigat mai incolo. Vei invata din greselile tale, iti vei imbunatati atitudinea, stilul, si apoi vei fi in top.

        Ultima fraza este valabila indiferent ca participi la Cantarea Romaniei, la Tezaur Folcloric, la Desene pe Asfalt, Box, Fotbal, Raliuri, Bambilici, concursuri pe forum.



        Si ca sa intelegi tu ce inseamna sa fii om bun, sa te poti baza pe prietenii tai si ei pe tine, deunazi s-a intors roata. Masina lui Sandu a fost "Cea mai tare masina" la evenimentul Extremewheels, printre Audi, BMW, Subaru, etc. Mi-am pierdut vocea pentru o saptamana de aici incolo aclamandu-l si incercand sa-l sustin. Si iti spun ca a meritat si merita.

        Si ca sa intelegi si mai multe, afla ca fiecare dintre noi stim ce face celalalt, ii sustinem ideile si il ajutam sa si le puna in aplicare. Numai asa am ajuns sa ne sustinem unul pe celalalt si sa fim IMPREUNA cei mai tari.


        Off-topic : nu de putine ori mi-au ajuns la urechi tot flul de zvonuri despre certuri si suparari intre membrii aceleiasi comunitati din provincie. Am auzit despre Iasi, despre Brasov si despre multi altii. N-am comentat nimic, nu ma bag, insa vreau sa spun ca aici pierdeti.

        Ah, acum am vazut... la categoria dumitale, nu ai binevoit sa-ti prezinti cu interes modificarile. Adica ai aruncat niste poze adunate de prin ungherele computerului, fara nici un fel de explicatie. Deci la tine este masina stock. La colegul nostru, despre care spui tu ca are o masina "aproape stock", vad o lista interesanta de chestiuni ne-stock, sa le zic asa. Pai daca-i concurs si vrei sa te voteze lumea, fa un efort si curata bine masina, ia-ti un aparat de foto capabil si trage-i nene niste poze care sa-ti sara in ochi imediat. Vorba lu' ala micu' : nu cred ca lumea intoarce capul dupa o masina cu rotile pline de noroi sau ... rahatel.

        Ca sa incehi lunga mea epistole iti spun atat: nu cred ca te stiu personal, insa daca maine ne vom intalni, cu siguranta iti voi strange mana prieteneste. Nu vreau si nu pot sa nu fiu prieten cu oamenii cu care impartasesc aceeasi pasiune.
        Last edited by dsign; 13 September 2010, 13:48. Reason: Automerged Doublepost
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google