Propuneri Concursuri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • M.FLORIN
    replied
    Poti sa fi mai explicit?

    Leave a comment:


  • skandal
    replied
    Cine vrea sa fie sef de circ? )

    Leave a comment:


  • M.FLORIN
    replied
    Si eu sustin ideea - mai ales ca acum avem si varianta noul logan etc.
    Chiar m-as baga la ceva de genul asta

    Leave a comment:


  • Alex_MIU
    replied
    Anul asta nu se mai face circ?

    Leave a comment:


  • skandal
    replied
    ca si sfat in video este recomandat ca cineva sa filmeze si tu sa te plimbi cu masina incat sa se auda evacuarea si de la o distanta mai mare...

    Leave a comment:


  • ERS-ul
    replied
    ok mersi de raspuns.Atunci o sa incerc sa fac si eu un video mic acolo.

    Leave a comment:


  • skandal
    replied
    este ok sa participi dar nu poti vota si nu poti fi votat de cineva care are mai putin de 150 de posturi...

    aceasta regula este o regula anti-clone se stiu ei ...

    Leave a comment:


  • ERS-ul
    replied
    Am si eu o intrebare:pot sa particip la "best exhaust" daca nu am 150 de posturi.Deoarece am vazut ca cei fara 150 nu pot vota,dar pot participa?

    Leave a comment:


  • skandal
    replied
    creem discutii de dragul de a le face... nu se va face nici o categorie cu masini stok...

    unu care a cumparat masina ieri, poate bate detasat pe oricine, daca se voteaza pe realitate si nu pe prietenie ...
    ce poti sa expui in prezentarea masini ? am bagat benzina, am facut revizia, am sters praful ....
    in acest campionat se "premiaza" munca si investitia in masina proprie ...

    daca aveai un mercedes, bmw sau orice alta marca de masina mai veche de 20 de ani si o aratai ca fiind stok ... da ! mare realizare ... dar asa?

    veniti cu ceva care sa merite atentia...

    Leave a comment:


  • DaniD
    replied
    Pentru asta exista My Ride. Acolo se vede istoricul masinii...
    E si regula de baza asta.

    Leave a comment:


  • Thejock3r
    replied
    Originally posted by alessandro View Post
    exista masini stock pline de zgarieturi, bari cojite, murdare, vopsea matuita, in timp ce exista si masini stock la care nu poti sa te uiti cat de tare lucesc.

    exista masini care merg cu consumabile ASAM de 2 lei la propriu si exista si masini stock care merg cu consumabile premium si sunt mereu in perfecta stare.
    in cazul 2 intretinerea cu consumabile premium poate fi mai costisitoare decat Best Wheeles, Best Exhaust sau Exterior Level 1.
    pur si simplu se premiaza o masina impecabila din toate punctele de vedere.

    se poate stabili si o limita....modificari maxim admise.
    Foarte buna ideea ta, dar pentru astfel de grupa este nevoie sa se vada masina live, intrucat lumeaar putea face poze cu Nokia 3310 sau le photoshopeaza de le ia mama dreaq sau evita sa faca poze in zonele cu probleme..Deci..nu prea vad o reusita! ( parerea mea )

    Leave a comment:


  • dsign
    replied
    Originally posted by yrman View Post
    Ca sa nu mai zici ca vorbiti doar voi imi dau si eu cu parerea la capitoulul cu restrictie de categorii. Sunt pentru a putea permite oricarui concurent sa participe ca cate categorii doreste, daca merite de ce sa nu castige mai multe categorii.
    Se ajunge la situatia de acum 2-3 ani, cand am castigat 3 categorii din 4 la care am participat...

    Leave a comment:


  • skandal
    replied
    pai sa scrie aici ca vrea sa participe ... nu lasam pe nimeni afara

    dam drumul la thread-ul dedicat pentru discutii campionat editia 2012

    propunerile si problemele vor fi discutate acolo.


    acest thread ramane pentru propuneri viitoare ...
    Last edited by skandal; 5 August 2012, 11:17. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • geo_ultras
    replied
    acum nu stiu daca e cineva interesat sa participe, dar sa aiba posibilitatea sa participe si ei.

    Leave a comment:


  • DaniD
    replied
    Un pick-up se gaseste, dar nu cunosc altu care sa-i fie concurenta. Pur si simplu nu cunosc alt pick-up de pe forum!

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google