Propuneri Concursuri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 827sam
    replied
    eu votez cu cosmin de acum, sunt de acord ca n-are rost niciun concurs ;)

    Leave a comment:


  • CataFOF
    replied
    Te.ai lins pe bot, ce erai tu antipatic, acuma sa vezi...

    Leave a comment:


  • Thejock3r
    replied
    Eu zic sa-mi dati premiul si cupa si gata! ce atata concurs ?!

    Leave a comment:


  • CataFOF
    replied
    O categorie cu masini tunate si refacute stock, nu bagati?

    Leave a comment:


  • PRESTIGE
    replied
    Cred ca s-a referit la faptul ca in Romania acest domeniu nu prezinta interes pentru multi pasionati de automobile...
    Si aici inchei pentru ca oricum nu am cu ce sa ma laud la campionate. Sunt convins ca o sa luati o decizie buna.

    Leave a comment:


  • aleXpeed
    replied
    Umplu masina cu noroi si particip la detailing!

    Leave a comment:


  • skandal
    replied
    E clar ca domeniul detailing-ului auto mai are multe de spus in Romania.

    Prestige, tu ce intelegi prin asta? zi tu primu si pe urma zic si eu

    Leave a comment:


  • PRESTIGE
    replied
    Nu are legatura cu detailing-ul.
    A venit cu o propunere nu trebuie sa sari pe el, pana la urma asta asteptam nu?

    Leave a comment:


  • skandal
    replied
    ma faci sa rad! cum poti sa denumesti "concurs" o insiruire de poze "macro" unde arati cat de ingrijita este masina ta? cum poti sa ma convingi pe mine sa te votez ca masina ta este "ingrijita"? Te rog sa ma scuzi ca nu pot sa concep un "concurs" despre detailing auto si poate ne crezi maimute pe craci prin faptul ca numai tu stii sa`ti speli masina cu solutii chimice care sa intretina exteriorul si interiorul utilajului in stare cat mai buna. Ai descoperit apa calda si mersul pe jos cu detailing-ul asta, a, stai! Se fac poze si la solutiile de curatare? Te rog sa ma lamuresti si pe mine cum este cu detailing-ul asta auto! Enumera cele 10 solutii care se folosesc in mod uzual la un detailing auto de calitate!!! A, ai doar 3? maxim 4...

    M.FLORIN - te rog sa te opresti aici daca nu ai un argument serios! Lasa pe altu sa vina cu o idee mai serioasa. Seara placuta, nu`ti strica duminica cu mine, nu are rost.

    Leave a comment:


  • M.FLORIN
    replied
    E clar ca domeniul detailing-ului auto mai are multe de spus in Romania.
    Si asta o spun nu numai din prisma varstei pe care o am.

    Leave a comment:


  • skandal
    replied
    cea mai intretinuta?))) si ce arati? ce pozezi? o masina proaspat iesita din spalatorie? cu un aspirator mai puternic poate castiga oricine... acestea sunt propuneri conform varstelor afisate la profil?

    Leave a comment:


  • M.FLORIN
    replied
    Asa ceva ma gandeam si eu.
    Spre exemplu cea mai bine intretinuta (estetic) masina ... si aici ma bag si eu si Prestige ...nu?

    Leave a comment:


  • PRESTIGE
    replied
    Si eu sunt de aceeasi parere. Eventual sa ganditi alte variante care nu au mai fost pana acum la care sa poata participa doar cei care nu au fost premiati in celelalte. Dar intrebarea este ce categorii se mai pot face??? Nu cred ca merita pana la urma...

    Leave a comment:


  • darksid3
    replied
    Punctul meu de vedere, e ca nu se merita alte concursuri, masinile sunt aceleasi si diferentele sunt aproape inexistente. Nu merita tigania ce va urma, pentru atat de putin.

    E doar punctul meu.

    Leave a comment:


  • skandal
    replied
    Cine are timp si nervi sa creeze campionatul de ligheane fulgerate )) (Logane Tunate)

    pentru mai multe lamuriri sa citeasca thread-ul: http://www.loganclub.ro/forum/discut...12-t43851.html
    De preferat de la 0 ca sa se creeze ideea de "circ".

    Si desigur sa citeasca si restul thread-urilor din concursurile precedente pentru lamuriri extra.

    Consider ca nu are rost sa se mai faca un concurs pentru ca sincer ca nu a mai aparut nimic deosebit de ceva timp. Sau daca a aparut, nu va participa. DAR! daca participa, vor fi votati tot cei vechi pentru ca, nu`i asa? prieteniile nu se uita.

    Astept sugestii

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google