Logan 1.4 ( Castigator Campionat Cea Mai Tare Evacuare Editia 2011/2012 ) )

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Ai grija ca daca nu poti sa te abtii ,ai sa faci pe tine !!! ;)
    Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

    Comment


    • #77
      hehe, mare macelar ja_rule asta
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • #78
        Road empire:de unde sti ca nu o sa fac pe tine?
        dsign:sper ca o sa imi faca treaba calumea....
        AG 16 Y M A

        Comment


        • #79
          Cred ca incepi sa-ti depasesti atributiile pe aici.Ai grija
          Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

          Comment


          • #80
            Acu ma ameninti sau ce? ai pile pe forum?pui baietii sa ma rezolve?))
            Gata ca nu vreau sa imi transform topicul in messenger.pentru altele exista pm
            Last edited by al!n; 25 May 2009, 11:35.
            AG 16 Y M A

            Comment


            • #81
              Astazi am montat si amortizoarele "sport".Diferentele se simt si la mana si la ochi,se comprima mai greu amortizoru,se decomprima foarte greu si sunt mai scurte decat inainte.Cu masina nu am mers pentru ca taicamio este la servici si vine mai pe seara.Revin cu detalii dupa cateva ture.
              AG 16 Y M A

              Comment


              • #82
                Mic si agresiv baiatul nostru . Ai facut o treaba buna ca le-ai scurtat si mai ales intarit, cel mai bine ca ai gasit pe cineva care sa-ti faca treaba, eu prin cj nu am gasit pe nimeni, ca cica nu intra amortizorul fata la presa. Caroseria masinii ar trebui sa stea mult mai asezata la drum, tija telescoapelor scurtate nu-i va mai permite sa se ridice asa mult de pe puntea fata, spate.
                P.S. se pot intarii telescoapele stock?

                Comment


                • #83
                  bravo aline.bibi sa stii ca telescoapele stok au fost modificate.ma aline cine te invata pe tine prostii d-astea?lumea nu prea e de acord cu taiatu arcurilor,modificatu amortizoarelor,ia spune tu cum se comporta rosiatica.
                  [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                  Comment


                  • #84
                    bibi:amortizoarele stock au fost modificate,scurtat tijele cu 3.5cm intarite pe comprimare si foarte mult pe revenire.
                    bita:ia zi la cine am auzit eu prima data de amortizoare scurtate si intarite pe logan a?.Sa sti ca se comporta mai bine,nu e mare diferenta doar ca acu nu mai topaie ca broasca ci face mai din scurt.
                    AG 16 Y M A

                    Comment


                    • #85
                      al!n, am citit topicul tau cap-coada si nu am vazut nicaieri scris daca mai ai racordul acela de hota pentru filtru sport...

                      Comment


                      • #86
                        Sorin racordul il am,e pus pe masina.Nu e de hota,e luat de la un magazin de camioane e dintr-un material mai gros si cu o intaritura de carton pe dinauntru.Sa sti ca isi face treaba destul de bine la cat costa.uite si o poza
                        Attached Files
                        AG 16 Y M A

                        Comment


                        • #87
                          alin, la corpul clapeta, ai mai folosit un astfel de adaptor sau ai prins direct furtunul cu colier, ca nu imi dau seama din poza?
                          Attached Files

                          Comment


                          • #88
                            Nu am mai pus nici un fel de adaptor,am scos garnitura aceea de cauciuc de vine pe corpu clapeta si am prins burlanu direct cu un colier metalic.
                            AG 16 Y M A

                            Comment


                            • #89
                              multumesc mult pentru informatii. Nu am apelat la p.m., pentru ca mai sunt ca mine care doresc sa afle astfel de informatii utile si ieftine

                              Comment


                              • #90
                                cateva poze de la regionala...
                                nu stiu dc nu le incarca
                                Last edited by al!n; 15 June 2009, 16:59.
                                AG 16 Y M A

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google