Blue Magic IL 13 MIU

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    App. cine e interesat de un set de amortizoare sport bilstein pe gaz?au vreo 6000km le dau la un pret bun;)
    sigpic

    IL 1 3 MIU

    Comment


    • #32
      Originally posted by CataFOF View Post
      ce fiabilitate ? loganul stock are fiabilitate?...cred ca din contra...are prea multa fiabilitate acuma.
      Ma refeream la fiabilitatea la motor,in sensul daca te duce la fel de mult cat te-ar duce stock,si stock are fiabilitate chiar prea buna sa stii.

      Comment


      • #33
        hai sa incercam , ia tu un viraj larg cu 100km/h si sa ia si el cu tot aceasi viteza si cu suspensia schimbata.
        Daca motorul nu merge numai in limitare si consumabilele vor si schimbate la timp , nu are ce sa`i afecteze.

        Comment


        • #34
          Exact la asta ma refeream in sensul ca daca ii faci toate modificarile astea inloc sa zicem de 300 de k,te tine motorul 200k,o chestie de genul m-am referit cand am zis fiabilitate...nu la tinuta de drum in curbe la 100...

          Comment


          • #35
            Nu afecteaza absolut deloc fiabilitatea,cum a zis si CataFOF mai sus doar nu merg cu ea numai in limitare si oricum axa suporta 7000rpm lejer arcurile sunt mai tari uleiul care l-am bagat e ulei de turatie 0W45 asa ca nu vad ce ar afecta.oricum pt cine nu stie motoarele de logan sunt testate la 9000rpm
            sigpic

            IL 1 3 MIU

            Comment


            • #36
              O parere de bine si de la Galati,bun gust si calitate,bafta in continuare.

              Comment


              • #37
                Sunt testate la 9000 rpm si pe bord are doar 7000 rmp?

                Comment


                • #38
                  Ceea ce nu-mi place pe acest thread este faptul ca nu se spune ca aceasta masina asa a fost cumparata iar in posesia actualului propritar nu s-a facut nici o modificare.
                  Este o masina frumoasa , dar consider ca meritele trebuiesc impartite..
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • #39
                    Da asa este jokere nu a zis nimeni nimic;) oricum masina "a crescut" sub ochii mei si cum pana acum am facut modificarile impreuna cu fostul proprietar asa se vor face si de acum incolo de...omu e mai cu experienta.dar sa mai vina nijte banuti
                    sigpic

                    IL 1 3 MIU

                    Comment


                    • #40
                      Home sweet home.pentru inceput uleiul.maine sper sa tina vremea cu mine sa dau jantele jos sa le smirgheluiesc si poate in 2 maxim 3 zile sa le pot pune inapoi pe masina(in caz ca nu vine zapada)
                      Attached Files
                      sigpic

                      IL 1 3 MIU

                      Comment


                      • #42
                        foarte frumoasa...simpla si cu bun gust...FELICITARI
                        Ce imbunatatiri ii mai faci ?

                        Comment


                        • #43
                          Bine ai venit!! Evacuare dubla functionabila??
                          Arata bine masina,felicitari.
                          Numai bine.
                          Da cateva detalii !!
                          sigpic
                          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                          Comment


                          • #44
                            Succes in continuare.....dar suspensiile sport, pe cand ???
                            sigpic
                            Maică, ce mafioți de treabă !!!

                            Comment


                            • #45
                              mai degraba ai zice ce ai mai facut la ea.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google