Blue Magic IL 13 MIU

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Arata super jantele vopsite poti juraca ca sunt noi.multa bafta!

    Comment


    • #47
      Multumesc baieti evacuarea da,este dubla si functionala facuta la Curtea de Arges serpi pe 38mm si restul traseului pe 50mm cat despre suspensie am arcuri eibach si amortizoare bilstein pentru viitorul apropiat astept niste discuri fata perforate si striate (poate mi le trimit pana de craciun) iar pt la primavara ma apuc sa fac la exerior cate ceva cu fibra dar sa vina vremea buna
      sigpic

      IL 1 3 MIU

      Comment


      • #48
        Am vazut ca ai pus ulei Motul 5W-40...ai observat vreo diferenta fata de ce aveai inainte,cum ti se pare asa ca merge motorul acum?

        Comment


        • #49
          Inainte aveam Mobil tot 5w40 dar sa stii ca ca observat imediat dif cand am bagat Motul la forja nu imi mai creste asa de repede temp la ulei iar la ralanti merge un pic mai rotund si mai silentios

          Cine e interesat de un set de amortizoare sport bilstein?le dau la un pret destul de bun
          sigpic

          IL 1 3 MIU

          Comment


          • #50
            salut ,am o intrebare scurta si cuprinzatoare '' Tu ai avut zender si pe bara din fata ,sau ai doar pragurile si partea din spate ? ''

            Ai putea sa imi zici si mie de unde as putea sa fac rost de bara fata (in caz ca stii) sau chiar sa cumpar una indiferent de starea ei ?!

            Iti multumesc mult ,iar daca vrei sa ma ajuti cu un sfat ,ceva, id meu e alin_ti_1031 ,

            CRACIUN FERICIT!
            sigpic
            http://www.loganclub.ro/forum/dj_xx_ain-t1219p4.html
            http://mik-anonym.blogspot.com

            Comment


            • #51
              Ceva poze mai recente cu noul numar de inmatriculare
              Attached Files
              sigpic

              IL 1 3 MIU

              Comment


              • #52
                foarte tare masina ta,mai fai un clean la portbagaj si e si mai bine,multa bafta.
                sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                Comment


                • #53
                  Pentru exterior sunt multe in plan dar la primavara si portbagajul si capota etc etc.
                  Pana una alta azi am facut ceva lucrari de intretinere:

                  -schimbat cureaua de accesorii
                  -cureaua de distributie si rola
                  -semering arbore
                  -verificat alternator (sa vad daca incarca bine)

                  Era sa uit si o baita ca saraca jumatate era gri de la sare)
                  sigpic

                  IL 1 3 MIU

                  Comment


                  • #54
                    Scaunele de pe ce masina sunt mai exat? golf 3,4?ai avut probleme la prinderea lor.salut

                    Comment


                    • #55
                      Scaunele sunt Recaro de pe Golf3 VR6 prinderea sa facut de la "0" dar urmeaza sa o modific din nou cu ocazia asta sa le mai si "cobor" cat de mult posibil
                      sigpic

                      IL 1 3 MIU

                      Comment


                      • #56
                        Foarte tare masinuta ....cel mai mult imi plac scaunele...
                        In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          frumoasa masina ... ai primele praguri imi plac arata f bine pe masina e printre putinele modele care imi plac cum arata !!!

                          P.S cu o bara de MCV ar arata frumos zic eu ;)

                          Comment


                          • #58
                            @gmv97 - Multumesc!! intr-un timp ma gandeam sa le vand dar imi e greu sa ma despart de ele

                            @NPoWer - Multumesc!!Cum am zis si mai sus la primavara se vor face toate modificarile la exterior (bad boy look,portbagaj clean,o sa repar spoilerul spate iar in cele din urma spoiler de MCV pentru fata fara emblema vopsit complet in culoarea masinii)
                            sigpic

                            IL 1 3 MIU

                            Comment


                            • #59
                              Cel mai frumos ar fi sa pui si pe fata bara de la zender ca sa fie kitu complet

                              Comment


                              • #60
                                sau kitu de la dacia

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google