Sm 01 uli

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sm 01 uli

    Motor 1.5 DCI.an 2005.Satu Mare
    Attached Files
    sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

  • #2
    Ar fi bine sa pui o poza si cu masina intreaga. Succes!
    sigpic
    Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

    Comment


    • #3
      Caucioace supermisto...pleoapele vopsite in culoarea carosriei...aranjat putin spoilerul ...in principiu e bine...dar mai vin-o cu detalii depre masina...in special cati km ai si daca ai avut probleme cu sistemul de injectie...Succes in continuare.
      Last edited by valeriuciprian; 9 November 2009, 23:25.
      sigpic

      Comment


      • #4
        Lorand e incepator si nu se descurca prea bine, asa ca m-a rugat pe mine sa pun pozele si sa va dau detalii, in locul lui.

        Km. parcursi 64000, jante de aluminiu BBS, folie black windows, cd-player blaupunkt, amplificator pionner woofer.kenwood, leduri schimbate in borb alb+rosu si alte lucruri minore..

        P.S.: Nu se incarza pozele. O sa incerc si maine. Nu te supara, Lorand.
        sigpic
        Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

        Comment


        • #5
          punele la rezolutie mai mica!

          Comment


          • #6
            Sm01uli

            am sa incerc sa fac niste poze cu rezolutie mai mica.dar cu jentile BBS numa la anu care vine...
            Attached Files
            sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

            Comment


            • #7
              ai avut-o lovita? e o diferenta de nuanta intre portiera spate, aripa spata si portiera fata stanga
              sigpic

              Comment


              • #8
                ai cam lovit masinuta aia si facuta de mantuiala spoileru a fost rosu inainte nu? si usa aia care are alta nuanta fata de restu masini...imi plac jantele sunt frumoase sa o stapanesti sanatos si fara evenimente bafta

                Comment


                • #9
                  pune-i proiectoare, nu o lasa cu bbs-uri dar chioamba

                  Comment


                  • #10
                    Frumoasa masina anvelopele sun nexen cum se comporta?

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by radu2008 View Post
                      Frumoasa masina anvelopele sun nexen cum se comporta?
                      se comporta mai bine cu jentile BBS adica nu aia e baza dar cauciucurile de pe ele sunt de 195/50/15 se simte mai bine decit cu alea originale...

                      Originally posted by bogdan_1984 View Post
                      ai avut-o lovita? e o diferenta de nuanta intre portiera spate, aripa spata si portiera fata stanga
                      asa cred problema este ca asa am cumparat masina si nu am opservat chestiile astea pe ea usa si spoileru doar cind am spalato la spalatorie...

                      Originally posted by danny_finutzu View Post
                      ai cam lovit masinuta aia si facuta de mantuiala spoileru a fost rosu inainte nu? si usa aia care are alta nuanta fata de restu masini...imi plac jantele sunt frumoase sa o stapanesti sanatos si fara evenimente bafta
                      din pacate nu eu am facut cea ce se vede ci fostu proprietar eu am opservat prea tirziu defectele astea de frumusete.. orcum in viitor ma gandesc la o schimbare de culoare....
                      Last edited by dodolorand; 10 November 2009, 19:15. Reason: Automerged Doublepost
                      sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

                      Comment


                      • #12
                        Buna ideea cu schimbarea de culoare..si cam ce culoare ai vrea sa o faci?
                        MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by 89.MIR View Post
                          Buna ideea cu schimbarea de culoare..si cam ce culoare ai vrea sa o faci?
                          asta inca nu stiu poate un albastru subaru sau inca habar nu am...

                          Originally posted by danny_finutzu View Post
                          ai cam lovit masinuta aia si facuta de mantuiala spoileru a fost rosu inainte nu? si usa aia care are alta nuanta fata de restu masini...imi plac jantele sunt frumoase sa o stapanesti sanatos si fara evenimente bafta
                          poi de unde sti ca am lovito eu mai vazut undeva?? nu de aia am pus poze sa mi se zica unde a fost lovita daca a fost lovita ....
                          Last edited by dodolorand; 10 November 2009, 21:15. Reason: Automerged Doublepost
                          sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

                          Comment


                          • #14
                            Asteptam poze cu noua modificare

                            Comment


                            • #15
                              Ce modificare noua? Ati uitat sa informati organizatorul.
                              sigpic
                              Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google