Golan "BRABUS" Ilfovean : Castigator Best Logan Club Car 2011 si Level 3 2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @aleXpeed..omule...ma simteam transpirat...am tras la pila de m-a omorat...dar merita
    sigpic
    "BRABUS" STYLE

    Comment


    • Bravo man ...ce bine e sa ai timp de modificari
      In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
      sigpic

      Comment


      • Cine nu are ce face, face gauri in masina), cum e cu short shiferul ala?intra mai repede in viteza?explicami si mie te rog...

        Comment


        • au iesit bine sigurantele pe capota ..aseara nu mi le-ai aratat si mie .. traiasca camionu ,traiasca curtea, traiasca liza , traiasca sefu tau ... cine stie stie ..mare om matheo !!!

          Daca imi permite sa raspund despre short shifter : cursa la schimbator mult mai scurta , adica intra mai repede in viteza .

          Comment


          • Super ii sta cu sigurantele . Eu inca le mai astept, sper sa vina odata ca turbez. Numai bine si spor la modificari in continuare.
            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

            Comment


            • Fumos ce i-ai facut pana acum si inventiv cand vine vorba de probleme tipic romanesti.
              Acum am o curiozitate, bara fata urmeaza sa fie vopsita/finisata mai mult ? si numarul unde va ateriza pe bara aia ? sper ca nu am deranjat cu atatea intrebari. Succes.
              Logan PH2 1.4 MPI ABS+AFU+GPL ProiectoareEchilibru perfect.

              Comment


              • nu-mi place ce ii faci la masina

                Comment


                • un sfat prietenesc,sper sa nu te superi...pune-i numarul la loc

                  Comment


                  • @ynp_46..cum a zis cosmin...
                    @cos_min_i..sa traiesti dud...
                    @Christnacht multumesc omule...spor si tie la tunareala
                    @Mikelangelo ..da..o sa mai sufere modificari la exterior..dupa care le voi duce la finisat/vopsit,iar numarul...inca ma mai gandesc.....nu ma supar bafta
                    @tomu..omule stiu ca e tiganie.....))..bafta nea tomule
                    Mishu_mihai...deci...o sa-i gasesc un loc eu lui..sa fie ceva deosebit...pe capota prins in nituri..vad eu )))
                    sigpic
                    "BRABUS" STYLE

                    Comment


                    • ar fi ceva sa-l prinzi pe capota
                      numai bine!

                      Comment


                      • Si cum azi nu prea a fost de munca...am dat o fuga prin oras si s-a prins o "trompeta" de masina plus inca doua mici elemente multam Cosmin pentru alergatura dupa toba ...sa ne traiesti nea Cosmine
                        Attached Files
                        sigpic
                        "BRABUS" STYLE

                        Comment


                        • Sa pui filmulet cu toba, sunt foaaarte curios de cum se aude cu/fara silencer. 200 Ron?
                          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                          Comment


                          • Ai inceput sa te tii de prostii... frumoase modificari... tine-o tot asa

                            Comment


                            • De unde ai facut rost de eleronul de luneta gen "generator de vortecsi" si la ce bani? Se aseaza bine pe luneta ca luasem si eu unul clasic si am renuntat sa-l pun pentru ca nu se aseza bine(se lipea la mijloc si in laterale statea ridicat.Imi place ca momentat o tii curata.Spor la bani.
                              MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                              Comment


                              • -@aleXpeed nu am facut filmulet ca era prea frig,ne vedem la fulger sau polivalenta si iti arat...
                                -GGI78...multam nenea GGI...esti cam scump la vedere...hai pe afara
                                -GXG...eleronul l-am luat de la florin_dnf la pretul de 120ron + transport , stiu ca se aseaza ciudat,toate se aseaza asa dar daca te duci la un centru de montat parbrize o sa ti-l lipeasca cei de acolo de-l mai dai jos decat cu luneta cu tot ...Multam de urare,spor si la tine
                                sigpic
                                "BRABUS" STYLE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google