Golan "BRABUS" Ilfovean : Castigator Best Logan Club Car 2011 si Level 3 2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • razvane i-a vezi-ti tu de filcoru tau si lasa meseriasii sa lucreze curata-l si hai la o tura maine seara pe kiss

    @matheo : man sper sa te duca drept oriunde vrei sa ajungi si sa ai grija de ea sa ai spor in ce vrei sa ii faci .
    Interactive Design Lights & Sound <- click

    Comment


    • Multam baieti...asta micu' e mare carcotas

      Poze cu "surpriza" si cealalta surpriza

      Brabusu a primit una lovitura in spate si a mai primit un traseu la evacuare pe 50 complet,intermediara pe 50 si catalizatorul dat jos...ca si impresie..se simte putin diferenta

      Multam vecinului ilfovena DSIGN el a fost cel care a fost cu masina la service pentru evacuare.
      Attached Files
      Last edited by matheo66c; 18 August 2010, 18:25.
      sigpic
      "BRABUS" STYLE

      Comment


      • offtopic: alex as veni dar n-am carnet pana pe 15 luna viitoare....o sa pun si eu un filtru nou cat de curand, doar elementul filtrant.

        Comment


        • waa... sunt tare curios cum se aude
          bravo.
          sigpic
          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

          Comment


          • Felicitari pentru traseul de evacuare imi place cum arata dar mai ales cum arata.

            Sa il incingi cu placere.

            Scuze sunt SDP-ul dar era logata `dada.
            sigpic

            Comment


            • Multam baieti....se aude mai "a logan" asa..inainte parca era EVO...dar acum..suna mai realist ))))
              sigpic
              "BRABUS" STYLE

              Comment


              • Nu se auzea a AMG? Acum suna a GPL?
                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                Comment


                • teava normala era de 45 mm si tu ai pus de 50mm? si scos catalizatoru?si eu vreau sa fac acelas lucru la dci-u meu dar sai scot catalizatoru si sai pun un catalizator sport,iam montat un accelerator de gaze si un filtru sport K&N ptr.logan dar acuma vreau sai modific si evacuarea ca degeaba am admisie daca nu am evacuare, dar nu stiu ce teava sai pun de 50 mm sau 55mm mi frica sa nu pierd din compresia motorului daca ma poate ajuta cinava cu treaba asta il rog frumos sa-mi lese un PM...multumesc frumos...
                  Attached Files
                  Last edited by dodolorand; 20 August 2010, 12:20.
                  sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

                  Comment


                  • arata bine traseul
                    spor la ars
                    sigpic

                    Comment


                    • nice...pt buba din popo,mai mergi in cange la biserica,mai da de pomana...numa ghinioane sa dea naiba,m-am saturat io
                      sigpic
                      Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                      pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                      Comment


                      • Te-am vazut azi pe barbu vacarescu, nu am auzit ca era muzica tare Arata chiar urat portbagaju las ca-l faci tu

                        Comment


                        • Fieru` se repara tu sa fii bine, iar evacuarea

                          Comment


                          • Tm80mat

                            Originally posted by AGENTUL NYT View Post
                            nice...pt buba din popo,mai mergi in cange la biserica,mai da de pomana...numa ghinioane sa dea naiba,m-am saturat io
                            STIU CUM E AGENTULE ! IS SATUL DE GHINIOANE SI EU PESTE CAP !!


                            PS ! Bravo MATHEO pt evacuare .....!Arata de exceptie ! Mai niste balauri ..( la care banui eu ca iti stau pe minte cat de curand )
                            sigpic

                            Comment


                            • cat te-a dus evacuarea matheo?
                              http://www.loganclub.ro/forum/loganu...am-t11058.html

                              Comment


                              • Mah tu ai umblat cumva mai sus de catalizator ? Ca altfel nu vad de ce sa pui racord flexibil
                                In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google