Golan "BRABUS" Ilfovean : Castigator Best Logan Club Car 2011 si Level 3 2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • -@cosmin.broo...nu e problema...le dam..le punem...dar sa nu schimbam alte fluide..k e nasool
    -@kenjiro_sanga..multam ..te asteptam la intalniri .
    -@cl 02 ysa..man..daca ai citit tot postul..o sa vezi pe ce "animal chior" lucrez...am 500W la el in fata si de 5 ani.....depinde de om...de politai...si restul..ne descurcam ...numa bene.
    -@fane1990...ne vedem la intalniri si vorbim...te ajut nu-i problema...in principiu..iti trebe urmatoarea reteta:
    -suporti proiectoare
    -proiectoare cu becuri (recomand originale..si si)
    -instalatie (gasesti pe forum cu 56 ron cu transport inclus)
    -un releu de protectie 12V
    -un buton cu retinere
    -papuci si fire.....bafta..si vb la intalneli .
    sigpic
    "BRABUS" STYLE

    Comment


    • Poti merge si pe 215/45/17 , asta in cazul in care nu vrei sa ai probleme cu eventualele avarii la jante!
      In ceea ce priveste omologarea, eu inca sunt in sapaturi!
      Cum zicea si Cosmin, e greu, dar realizabil!
      Bafta in proiectul tau!!
      aham......Restul e LOGAN


      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

      Comment


      • S-A GASIT : baiat cu bun simt , care tine la glume , in banca lui cu masina in curs de modificare ( mai e si trantit...) Matheo !
        poze cu tot Brabusul cand pui nenea ?l
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • -@sibianul.......omule..m-am hotarat la ceva pe 16 oz ultraleggera sau oz crono....cat despre omologare...cred k ma descurc...am gasit "ceva"...multam pentru urare...numa bene!!
          -@Thejock3r..Respect pentru tine...dar daca veneai aseara ...sigur ma observai ...deci prin urmare...cum am mai spus..mare om mare caracter...danke 4 descriere...uite cateva poze....ca azi am fost sa-l "dau" pe fratele meu cu ea....nu de alta..sa ma laud si eu acolo....cu putinul care "este" si cum era frumos afara...am tras 2 bucati jpg-uri ...bafta joker
          POZE
          Attached Files
          Last edited by matheo66c; 6 December 2009, 17:08.
          sigpic
          "BRABUS" STYLE

          Comment


          • Tu ai montat arcurile,da repositionare bucsilor ai facuto??fata/spate??ca imi pare cam inalta de fata.....
            sigpic

            Comment


            • Ma nene, o cam trantisi... E de bine, insa mie ochiu' imi este violentat de aparatorile alea de noroi. Poate le arunci si pe alea, sa fie trocariciu' cat mai "curat" (clean)
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • -@GOLAN91........am montat eu,MCD-u si cu CGK-u..am repozitionat bucsile...si chiar am masurat-o...ca stiam de la tine..cu...neconcordanta..fata-spate...si a mea e mai lasat juma ce centimeatra pe fata ..si am portbagaju full...de rahaturi...deci..eu zic ca e ok...bafta nenea GOLANU.
                -@dsign........stiu....dani..dar am avut niste "intalniri" mai violente cu niste pietre..si mi-au cam ciobit conturul aripilor...asa k..le tin mascate pana la un eventual upgrade...sa vopsesc frumos acolo...treaba e provizorie ...bafta nenea DSIGN .
                sigpic
                "BRABUS" STYLE

                Comment


                • frumoasa masina, un proiect ambitios care la final cred ca va merita toti banii ;) ...

                  P.S parca ai avea porcul de Craciun in portbagaj ;) arata super cu suspensie ...

                  Comment


                  • ''Se lasa jos, jos, jos
                    Ne place jos, jos, jos
                    Vor toate jos, jos, jos
                    Acolo jos, jos, jos''

                    ne place masina o pereche de jante si esti aranjat bvo
                    sigpic
                    http://www.loganclub.ro/forum/dj_xx_ain-t1219p4.html
                    http://mik-anonym.blogspot.com

                    Comment


                    • -@NPoWer...ma bucur ca place ochiului....asa zic si eu...sper sa merite banutii...deja m-am indragostit de cum ataca virajele...
                      -@alin_ti_1031..salut omule...m-ai gasit....da...jantele..o sa ma bage pe plan bugetar...in "criza de cascaval"....dar o sa merite ...sa fiti iubiti !!
                      sigpic
                      "BRABUS" STYLE

                      Comment


                      • frumos domnule, frumos. sa o alergi cu placere :x
                        vopsita, jante, si o sa fie o golanca fooooarte frumoasa
                        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                        Comment


                        • -@Tudor...multam omule....si inca mai urmeaza...banutul sa fie...ca de pasiune nu ducem lipsa ...Bafta!!
                          sigpic
                          "BRABUS" STYLE

                          Comment


                          • Bravo domle....proiectoarele montate, ai pus-o si pe burta, "batraneste" asa ......fffff tare!! Tine-o tot asa, se pare ca esti pe drumul cel bun!!Sa vina finantiliiii, ca sa videm si noi ce mai urmeaza

                            sigpic

                            Comment


                            • -@gionik..multam omule pentru urare si post....ma bucur ca iti place..poi deh..esti de la mine din partid..al batranilor
                              sigpic
                              "BRABUS" STYLE

                              Comment


                              • Azi trocariciu a mai primit o mica modificare facuta de mine...Short shift-erul...e o senzatie noua..parca a 1-a nu mai e pe undeva pe la motor...si a 2-a nu o mai gasesc pe bangheta spate...deci..MERITA efortul..recomand.. poze nu am facut ca nu am avut cu ce , oricum..mare filozofie chiar nu e
                                sigpic
                                "BRABUS" STYLE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google