MY RIDE B-43-eth

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • imi place mult, sa le invarti cu placere, si eu am vedere pentru a mea dar mai dureaza...

    Comment


    • felicitari , foarte frumos se vad.
      sigpic
      Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

      Comment


      • sa le invarti cu placere
        sigpic

        Comment


        • bravo grecule, arata beton !!! sa le invarti cu placere !!!
          sigpic
          The MVP

          Comment


          • Blana!!!...deci..cam mult spatiu intre aripa si roata...MAI JOS!!!!
            sigpic
            "BRABUS" STYLE

            Comment


            • deci baiatu asta tace si face imi place (unde dau like)))))
              sigpic
              Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
              http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

              Comment


              • Arata foarte bine....Sa le invarti cu placere!!

                Zicea cineva mai sus,merge mai JOS!!

                Comment


                • ) smekere comentarii ) :p ma bucur foarte mult ca si voua va plac jantele si schimbariile la masina pe care incerc sa le fac cum pot eu mai bine(incerc) culoarea nu se va modifica ,doar buzele in primavara vor fi polishate si cum am spus ma voi gandi la varianta sa le mai scot inafara pe spate (cred ca ar da si mai bine) , iar in legatura cu "si mai jos" si eu ma gandeam la asta (imi plac masiniile cat mai joase si late pe J-urii)dar pe viitor sa vad in functie de cum va fi kit-ul (bara fata+spate+ praguri) si atunci voi vedea cum cade mai bine.
                  Acum voi mai face o mica pauza cu investita (ce tine de aspect) pentru ca urmeaza o alta investitie in frane ,uleiuri si alte consumabile sa vedem ce si cum iar dupa ma voi apuca de bari praguri si in final o vopsea mai Fitza . Sa vedem ce va iesi :P

                  Deci am nevoie si de voi pentru sfaturi ,idei si CRITICI ca asa se invata si iese ceva frumos!! Multumesc !!
                  sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
                  Simply Stance

                  Comment


                  • Originally posted by grecu_28golan View Post
                    sa nu se puna prafu pe aici-isa o mica revizie azi : schimbat burduf planetara dreapta + bieleta antirasturnare (era cauciucul din mijloc spart) si masina se prezinta intr o stare perfecta!!
                    Drept urmare saptamana asta urmeaza o surpriza mare si o schimbare la masinutza
                    Felicitari pentru jante arata foarte frumos.

                    P.S in ce service ai schimbat bieleta?dupa background seamana cu cel din Slobozia )
                    sigpic

                    IL 1 3 MIU

                    Comment


                    • vrei critici ? e prea inalta ) mai jos

                      Comment


                      • corect!!!!!!
                        sigpic
                        "BRABUS" STYLE

                        Comment


                        • bieleta este schimbata in service-ul Dacia Militari Dacoserv .

                          Ati inceput gata .. : e prea inalta , e prea lata , e prea nu stiu cum )) facem cheta si o facem brici )) un singur logan dar cel mai cel )))
                          Fi pregatit Matheo sa facem noi operatiuni (in orasul minunat unde se intampla lucruri ciudate ))) ) hai ce mai criticam ? :P ahahaha muahahaha
                          sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
                          Simply Stance

                          Comment


                          • facem,facem))))))
                            sigpic
                            "BRABUS" STYLE

                            Comment


                            • Originally posted by grecu_28golan View Post
                              dar la viteza de peste 90km/h masina e foarte stabila nu se clinteste, la 110-120 e o placere fata de stok.
                              Pentru ca nu sunt reali, in realitate viteza reala este mult mai mica acum decat cu tablele standard. la aceeasi viteza indicata pe ceasuri.

                              Arata bine bine, bun venit in clubul celor cu 9j "buzuka" style, dar sa ii iei un set de numere de inmatriculare mai noi).
                              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                              Comment


                              • da deci e clar : daca ramane asa e prea sus si are loc Matheo sa alerge pe sub masina cu berea in mana si in picioare ))) Lasa nenea ca bag Air-Ride )) ce ar mai fi )) da cine stie ce se va intampla... vedem-vedem .. ma angajez la dat zapada iarna pun plug in fata ))
                                sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
                                Simply Stance

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google