MY RIDE B-43-eth

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • MY RIDE B-43-eth

    My Ride -ETH-



    M-am gandit ca e timpul pentru inceput sa deschid si eu aceasta pagina cu golanu meu prin a face o mica si scurta descriere deocamdata,iar pe viitor cu mari planuri de schimbare in bine cu ideiile mele si cu ajutorul vostru.
    Ma bazez pe voi sunteti un grup si un club de nota 10 toti (bv voua),ma bucur sa va am ca prieteni si sa imi dati idei buni sa reusesc sa ajung si eu la standardele si cunostiintele voastre.
    Dupa cum spuneam de vreo 2 sapt a-ti inceput sa vedeti pe forum "unul"care posteaza mult,unde nu trebuie,alte subiecte decat ce se vb...da mie imi place....acesta sunt eu...grecu.
    Golanul are in dotare:
    - vara lu'2005
    -1,4 benzina (ultima fitza)
    -75 de ARMASARI "pur sanje"
    -schimbate iesiriile de aer interior(cele4stok) cu modele de peugeot care sunt mai lungi(PE INTERIOR) iar evacuarea intra direct pe capatu lor iar aerul nu se mai pierde si AC. este mai puternic
    -capat de schimbator schimbat cu model "bila Peugeot"
    -capat toba inox
    -mici schimbari la interior(butoane-manere-accesorii vopsite sau schimbate)
    -cotiera
    Planuri:
    Pe viitor vreau sa i pun niste jenti ori pe 15' cum am acuma ori pe 16' voi vedea,toba sport cap-koada,arcuri-suspensii,geamuri,un kit.
    Deocamdata aceasta este masina mea care imi place foarte mult,pe viitor va fi skimbata imagina ei pt ca imi doresc foarte mult lucru acesta!

    CRITICATI-MA!!!,DATI-MI SFATURI!!!,
    Attached Files
    184
    da
    80.43%
    148
    nu
    20.11%
    37
    sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
    Simply Stance

  • #2
    dupa cum ai scris si tu mai sus...iar ai postat gresit!exista sectiune pentru my ride,roaga un moderator sa te mute acolo!

    in rest bafta multa si rabdare!

    Comment


    • #3
      In sfarsit ti-ai facut si tu my ride. Imi plac foarte mult aeratoarele!

      Poti sa mai tai din levierul de la schimbator, sa prelungesti capota peste faruri (decat sa pui pleoape) si sa ii pui o pereche de HaRcuri sport de inceput. Nu-mi place cotiera, poti sa o schimbi cu aia mai frumoasa de la Dacia, se gaseste si prin targ, nu cred ca e originala, iar cu husa la volan e discutabila treaba, eu as dao jos, nu se uzeaza volanul asa tare, eventual sa il imbraci in piele. Spor la modificari!!
      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

      Comment


      • #4
        salut,e cineva pe aici?

        Comment


        • #5
          sall.frumoasa masina.imi plac multe de tot aerisitoarele...de la ce masina le-ai luat?sunt super super!
          Keep It Real! Keep It Simple!
          sigpic

          Comment


          • #6
            pai vezi ca scrie , cititi si pe urma postati.
            ON. succes cu planurile cristi.

            Comment


            • #7
              scuze scuze...
              Keep It Real! Keep It Simple!
              sigpic

              Comment


              • #8
                E frumoasa masina, sa o stapanesti sanatos si multi km fara probleme....
                sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

                Comment


                • #9
                  frumoasa masina! m-au innebunit aeratoarele =p~ detalii ?

                  bafta in continuare !
                  " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                  Comment


                  • #10
                    super masina imi place ca iai tras aeratoare de peugeot 308 si maciulie de schimbator ;)

                    Comment


                    • #11
                      foarte frumos si cu bun gust, bine ai venit printre noi, imi poti spune si mie te rog cat au costat aeratoarele si de la ce model de peugeot sunt ? ca vreau si eu sa achizitionez n bafta

                      Comment


                      • #12
                        salut! sunt de peugeot 307 da acuma..na nu va puneti toti la fel) o sa am multe chestii mai unicat asa oarecum pe masina in viitor cel putin in momentul cand voi face exteriorul la ea.
                        Urmeaza intr o scurta perioada si alte surprize la interior cu gust
                        Ma bazez pe voi si cu comentari si cu parerei -critici ca asa imi pot imbunatati ideea
                        Multumesc ca sunteti aproape de mine
                        sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
                        Simply Stance

                        Comment


                        • #13
                          Ingrijita masina ta imi place ! Poti explica to rog cum ai montat aeratoarele, a necesitat sa demontezi bordul?

                          Comment


                          • #14
                            Salut! Pentu montarea aeratoarelor nu a trebuit demontarea bordului,s-a facut o finisare si subtiere pe interior si le am aplicat usor prin fixare exacta.
                            sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
                            Simply Stance

                            Comment


                            • #15
                              Pe viitor vreau sa i pun niste geamuri,
                              Ti le-a spart cineva ?

                              Chiar imi plac aeratoarele...un pret pentru toate 4 ?

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google