ReCeNe.ul Meu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    in legatura cu autocolantul de care m-ai intrebat pe My Ride-ul meu sa stii ca eu am cumparat colant alb normal.costa 10 ron metrul patrat.si referitor la intrebarea daca este legal sa stii ca nu prea este.depinde de noroc daca te intreaba politia de el

    Comment


    • #62
      am pe cineva care face la comanda, ca vreau ceva personalizat, oricum multumesc mult de informatie
      sigpic

      Comment


      • #63
        ok.si cat costa cel la comanda?

        Comment


        • #64
          20 de lei cu orice inscriptie, daca vrei sa vorbim mai pe larg uite id.ul meu nicusor.radu87
          sigpic

          Comment


          • #65
            ok.vorbim pe mess,dar maine.acum nu pot

            Comment


            • #66
              nici eu ca ma bag la somn ramane sa vorbim maine mai multe da add la id si mai discutam una, alta
              sigpic

              Comment


              • #67
                ok.traiasca Loganul ALB )

                Comment


                • #68
                  pentru a ramane ambele faze aprinse pe lunga la farurile angel am primit aceasta informatie, poate sa.mi confirme un electrician daca e adevarat?

                  "Scoti firul alb din mufa blocului de lumini cu tot cu pin insa cu grija si il pui in locul gol de langa cv de genul b4 cu b5."
                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    Usor usor se transforma si golanul tau.Curand o sa fac si eu pagina de my ride pentru al meu.Spor la modificari in continuare ! Si sa tii cont de sfatul userilor vechi care stiu mai multe...
                    Pasionat auto & gadgets

                    Comment


                    • #70
                      multumesc florin de aprecieri si te asteptam si pe tine in my ride, normal ca trebuie sa iau in considerare sfaturile celor vechi, din contra, chiar eu le cer sfaturi, uneori cred ca sunt chiar insistent si cred ca imi mai iau injuraturi
                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        Frumoasa masinuta si ai o gramada de modificat daca te lasa buzunarul si timp necesar sa le faci.
                        Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
                        În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

                        Comment


                        • #72
                          Salut. Ai aflat partea cu firul alb unde se muta ca ma bate si pe mine gandul sa imi modific.

                          Bafta la modificari!
                          Work is for people who don't have time to play golf

                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            meen, si eu ma gandesc ca mai am de modifica, dar vorba ta sa fie timp, dar mai ales bani
                            mr.danutz_ am aflat (dar maine, daca am timp voi pune in aplicare), se muta firul alb din mufa blocului de lumini de la pinul b5 la pinul b4 (locasul imediat urmator) insa daca nu ai faruri angel nu te sfatuiesc sa faci asta, deoarece vor sta ambele faze aprinse intr.un singur bec!
                            sigpic

                            Comment


                            • #74
                              azi am reusit sa modific blocul de lumini sa ramana ambele faze aprinse
                              e foarte simplu dureaza doar 5 minute, pentru cine e interesat ma poate contacta sa.i dau informatii.
                              atasez 2 poze:
                              Attached Files
                              sigpic

                              Comment


                              • #75
                                Foarte bine arata masina ,bafta la modificari incontinuare
                                http://www.loganclub.ro/forum/ct_90_b_u_z-t57569.htmlsigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google