ReCeNe.ul Meu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • savoiu_rf 82
    replied
    Scuze nu mai zic nimic!

    Leave a comment:


  • hmv86
    replied
    de ce tot poluati topicul omului cu aparatorile alea amarate, pune tu unu lasat blana sa isi puna aparatori de alea ca iti da cu ele in cap , in fine e o discutie inutila ,

    ia zi Nicule ce mai ai in plan cu masinuta ta

    Leave a comment:


  • Mishu
    replied
    Savoiu, esti frustrat rau pe tema asta,mai lasa-le
    Dute pana in panzele albe la dacia vezi ce reusesti p-acolo. Fiecare face ce vrea cu masina lui

    Leave a comment:


  • nicu_rcn
    replied
    Originally posted by dsign View Post
    Voi nu v-ati saturat de tigania aia de kit de la Pilot ? Mie imi vine sa vomit...

    Nicule, sa nu te-aud ca-ti place, ca schimb foaia...
    Dizain, era vorba de culoare (se vorbea de un gri perlat, insa ala nu mi se pare perlat) deci poti sta linistit
    Radu nu cred ca osa pun aparatori.
    Si nici kitul pilot nu imi prea place. As prefera sa modific barele stock. Poate doar niste praguri...
    Last edited by nicu_rcn; 2 February 2012, 13:49.

    Leave a comment:


  • CRISTYpuff
    replied
    Eu NU suport aparatorile de noroi pe nici o masina, arata aiurea de tot o masina cu acele "cauciucuri" atarnate. Si daca era asa folositoare la logan, cred ca puneau din fabrica...

    Leave a comment:


  • Christnacht
    replied
    Ce tragedie ca Loganul nu are rahaturile alea agatate la bare, ce sa povestesc . Skoda tare bine arata cu panaramele alea. Cine vrea sa-si agate prostiile alea la masina. Cine nu concepe ca Loganul sa nu aibe e liber sa si le agate si de bara si de gat fiecare cum vrea )). Eu din 2007 am masina si vad ca n-am patit nimic la masina pana acum, deci nu mi-au trebuit prezervativele alea agatate
    Last edited by Christnacht; 2 February 2012, 12:54.

    Leave a comment:


  • Dany_DNY
    replied
    doar la utilajele agricole se mai pun acele presuri de noroi ...

    Leave a comment:


  • savoiu_rf 82
    replied
    Pe spate sunt foarte necesare chiar o sa scriu la fabrica si o sa fac o propunere !loganele sa vina din fabrica cu aparatori noroi spate mam saturat de inlocuit proiectoare jgariat capota si parbriz murdar din cauza unora care nu dau 10 lei pe un set de aparatori de noroi,pentru spate!

    Leave a comment:


  • sor7n
    replied
    Din tot kit-ul de la Pilot sunt frumusele doar pragurile (daca au cu ce sa se potriveasca)
    Aparatorile de noroi nu cred ca sunt foarte necesare ,in special pentru cei din orase.

    Leave a comment:


  • RaDuFAN
    replied
    Merge si fara,treaba e sa nu stai in spatele meu atunci

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google