My Ride DJ 20 DNL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    frumos... !

    Comment


    • #92
      Foarte frumos .E belea

      Comment


      • #93
        Foarte tare interiorul.Felicitari!

        Comment


        • #94
          foarte frumos interiorul numai albastru,nu ii schimbi becurile si la partea de jos unde e ventilatorul caldura ar sta mai bine.

          Comment


          • #95
            Mersi.La ventilatie sunt leduri rosii dar nu este stearsa folia de aia se vede galbui.Ieri am dat jantele Borbet CF si am luat altele pe 16 Borbet T 9J fata/spate(cam mult 9J pe fata dar cel putin pana la primavara raman asa).Stiu ca arata ca un Jeep in poze,sper ca urmatoarea modificare sa fie niste arcuri H&R undeva in primavara spre vara.
            Attached Files
            sigpic
            https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
            http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

            Comment


            • #96
              Dezavantajul jantelor late impreuna cu cauciucuri stretch este acela ca indiferent ce suspensie fixa , existenta pe piata, vei folosi , tot ciuda va arata. In rest..masina arata chiar bine.
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • #97
                @dan.moraru - no prb te ajut si altata cu placere, spor la modificari!.....Azi la intalnire vreau sa mai dicutam despre o ideea care mi-a venit vazand pozele tale de mai sus!
                Mai este mult pana departe ...sigpic

                Comment


                • #98
                  frumoase raau jantele !
                  Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                  Comment


                  • #99
                    La primavara neaparat arcuri Ca arata ciudat cu jantele astea si asa inalta.
                    sigpic
                    Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                    Comment


                    • loganul ce mi place!

                      Comment


                      • felicitari , asteptam arcurile la primavara
                        sigpic
                        Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                        Comment


                        • BORBET,incantat,Leo,nu ai cum sa vezi ca imi fac freza,stii reclama.astea sunt jante cam vechi(sper ca iti aduci aminte de vremuri mai cretine).chiar imi place.sa le stapanesti sanatos si sa ai grija de ele.foaaaaaaaaaaaaarte frumos.
                          sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                          Comment


                          • chiar arata bine cu jantele astea pe masina,cum or zis si colegi niste arcuri ar sta mai bine,bafta.

                            Comment


                            • Dane frumoasa masina...sa ai bafta....

                              Comment


                              • Vad ca Daniel nu prea mai frecventeaza topicul, va tin eu la curent.

                                A achizitionat si o suspensie fixa care coboare foarte mult, mai exact 5-6 cm de la pamant la prag ) adica undeva la -20 de cm fata de cea de fabrica ! Pana la primavara va merge asa JEEP
                                I My Honda !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google