- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • MVP, multumesc mult!
    Sa ai un an nou fericit, sa nu ai probleme cu ea si benzina sa fie... in rest sanatate!
    My Ride - Prestige 1.6 16v

    Comment


    • sa-mi dati bani ptr imprumutul cutiei de la arcuri, da??? felicitari
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • S-a le comprimi cu placere,prin gropile patriei,iar Logan Club Bucuresti "e la pamant" in mare parte,dar vor urma si restu,nu?
        Voi pasati aceasi cutie de la unu la altu,si va faceti poze, banditilor.Am si eu o cutie daca va intereseaza....
        sigpic

        Comment


        • ai postat cu o pagina in urma niste jenti....am pus cateva poze....daca ai ceva informatii legate de pret dimensiuni greutate.....
          Attached Files

          Comment


          • Inca unu taras pe burta,foarte tare!!!...sa fim...LOW LOW LOW LOW!!! ...sa le stapanesti sanatos.....si acum pe sticla asta,recomand curbe luate incet.....numa bine MVP-ule
            sigpic
            "BRABUS" STYLE

            Comment


            • Multumesc mult baieti, cutia promit ca o s-o inapoiez proprietarului , si in legatura cu continuarea sigur o sa fie : am bara mcv, etrieri de van, vin sigur si jantele pe 17", am si angelurile, trebuiesc putin retusate, am de lucru anu asta ! ! ! Respect ! ! !
              sigpic
              The MVP

              Comment


              • Felicitari pentru achizitii. Ai un inceput bun de an. Mult succes my friend si sa le uzezi cu cea mai mare placere.

                Trantituleeee!!!!
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • All Blacks ! ! !

                  Cateva poze cu farurile, inca mai am de lucrat la ele....
                  Attached Files
                  sigpic
                  The MVP

                  Comment


                  • n-am mai intrat de un an pe topic la tine si deja iti faci de cap.....Raman surprins cat de bine se castiga la tine la munca; de maine intru in greva, poate primesc si eu ceva....
                    Ma bucur pentru tine, Victoras, sa fii sanatos, ca bani...vad ca nu duci lipsa

                    Comment


                    • Coane, vezi ce led-uri bagi in ele, unu la mana. Ce le faci, le pui xenon ? Sincer trebui musai de 35 W si reglat bine !
                      Vezi cum le etansezi, dar inainte de operatia asta poate totusi apelezi la Soran!

                      Succes si sa stii ca arata foarte foarte bine!
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • hai ca ti-au iesit bine...astept rezultatul final ...cu ele puse pe masina...daca le faci tu ledurile...mare grija ce rezistenta le pui
                        low....&.....slow

                        Comment


                        • merci mult baieti, in legatura cu ledurile sigur nu ma bag, vorbesc cu dani sau soran si poate ma rezolva ei. De etansat cu ce sa le etansez, cu silicon sanitar transparent??
                          sigpic
                          The MVP

                          Comment


                          • eu am etansat cu silicon negru ( rezistent la umezeala ) ! sunt perfecte si acum...
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • eu am folosit la recomandarea lui sinx...silicon transparent pt acvarii
                              low....&.....slow

                              Comment


                              • Deci, e bun acel silicon de care spune Thejock3r. Eu sunt la al doilea rand de faruri de-astea si treaba a fost asa. Prima data am etansat cu ce mi-a spus Cosmin, apoi cu alt tip. Prima data nu mi s-au aburit deloc, a doua oara da, concluzie e bun cel negru sau mana mea nu a mai fost asa buna a doua oara, nu stiu ce sa zic. Daca tot ai timp poate le si lasi sa se usuce ca lumea, mama lor sunt pretentioase dar frumoase.

                                Sa stii ca ma bucur de ceea ce faci, ti-am mai spus-o, ai inceput anul mai mult decat bine si cel mai mult ma bucur ca e verzitura frumoasa a dracu' rau de tot. Ai si bara de fata, ramane decat sa ne tragem in poze .

                                Daca reusesti si cu jantele (mi-ai aratat tu odata), ce sa mai, o faci de vis.

                                Apropos, nu-i asa ca la bara de mcv nu-i mai pui V-ul cromat ?

                                Mult mult succes!
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google