- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vyalli
    replied
    ...pacat....daia nu o mai vedeam la tine in fata blocului...sper ca si urmatoarea masina sa fie la fel tratata ca MVP

    Bafta

    Leave a comment:


  • B-64-MVP
    replied
    The End !!!


    M V P

    Leave a comment:


  • B-64-MVP
    replied
    Leo te salut cu tipicul meu Respect !!!! Sa stii ca o sa raman fidel Logan Club si in special marci Dacia!!! Explicatii sunt multe, a inceput sa crape si la mine putin vopseaua [emoji379][emoji23], nimic grav se rezolva relativ repede !!! Acum cameleonul este la hibernare , sub zapada, bateria out si usile descuiate [emoji12]!!! Au mai aparut cateva fire de par albe, o bebelina de 2,5 anisori care normal a luat fata verziturii ( da nu ma las promit ) si multe incurajari si cuvinte pentru logan !!! Cat despre Dany, sa fiu al naibilea nici eu nu l-am mai vazut de la Sinaia 2015, si chiar imi e dor de el, mai ales cand imi lega sireturile la Rasnov la intalnirea nationala, sau cand scoteam fun din frana ca nebunii !!! Respect !!!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Leave a comment:


  • leo_negrescu
    replied
    Victoras,vad ca ramai fidel Logan Club.explicatii,noutati,etc.cele mai ale dracului salutari din partea mea.salutam si pe dl.Dsign alias Dani.

    Leave a comment:


  • jelly
    replied
    Mult succes in tot ce faci, nu ai gusturi rele!

    Sent from SM-G920F using Tapatalk

    Leave a comment:


  • B-64-MVP
    replied
    Din ce zice Dsign aici sunt pe aproape, mai trebuie un traseu profi de cabluri si gata treaba !!!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Leave a comment:


  • jelly
    replied
    Asa este Dani, multumesc!

    Leave a comment:


  • dsign
    replied
    Originally posted by jelly View Post
    Cati km ai avut cu pompa de apa? Pe mine m-a lasat pe la 80000 km.

    Difuzoarele le conectezi la vreo statie ceva? intreb ca fara statie nu faci nimic. Anul trecut am cumparat si eu o pereche identicel ca ale tale si din acelasi loc si dupa o saptamana le-am dus inapoi. Nu am fost multumit de cum se auzeau, ce-i drept nu le-am legat la statie.

    Fara montaj corect orice difuzor din aftermarket se aude execrabil. Poti sa-i pui si mama aplificatorului, daca doar il pui acolo in suruburi, nu faci nimic.

    Montaj corect : izolare fonica a incintei (a usii), inele adaptoare din MDF/Lemn, cabluri groase, conectica adevarata.

    Inca ceva : difuzoarele coaxiale sunt praf de la orice marca. Pentru auditie cat mai placuta se recomanda set de componente

    Leave a comment:


  • B-64-MVP
    replied
    Bogdane pompa de apa avea aproape de 70000 km si 11 ani. Cat despre Focal eu le-am auzit live si imi place sunetul. O sa fie pe fata, usa full antifonata, inele de mdf, si crossovere pe ele, direct din Pioneer-ul din dotare, fara statie. Eu le folosesc exclusiv pe medii si inalte, bass scos total din reglaje si filtre. Am wooferul care reda frecventele joase. Respect !!!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Leave a comment:


  • jelly
    replied
    Cati km ai avut cu pompa de apa? Pe mine m-a lasat pe la 80000 km.

    Difuzoarele le conectezi la vreo statie ceva? intreb ca fara statie nu faci nimic. Anul trecut am cumparat si eu o pereche identicel ca ale tale si din acelasi loc si dupa o saptamana le-am dus inapoi. Nu am fost multumit de cum se auzeau, ce-i drept nu le-am legat la statie.
    Last edited by jelly; 21 November 2016, 16:27. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • B-64-MVP
    replied
    De Black Friday asa !!! Respect EMag pentru promtitudine si pret !!! FOCAL !!!IMG_4493.jpg


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Leave a comment:


  • B-64-MVP
    replied
    Dupa aproape 11 ani a inceput sa cedeze pompa de apa ( echipata din fabrica ), asa ca am fost la mecanic si am schimbat-o!!! Si daca tot am umblat acolo am schimat si tot antigelul ca vine frigul !!! IMG_4439.jpgIMG_4440.jpgIMG_4442.jpg


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Leave a comment:


  • Alex_MIU
    replied
    Şi dacă se simte o diferență de simte de la cele enumerate de tine nicidecum de la filtru .

    Leave a comment:


  • B-64-MVP
    replied
    Eu il am montat de aproximativ 3 ani, sunetul e aproape identic. Cat despre performante sunt pararile impartite. Daca nu ai soft, fise si buji bune, evacuare , nu prea simti diferenta.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Leave a comment:


  • PRESTIGE
    replied
    Sunetul nu s-a schimbat sigur. Am si eu tot in carcasa,dar pe 16v.

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google