- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mvpule i`ai lasat creasta la masina ? :

    Comment


    • da are mai nou si creasta, pana nu se topeste acolo o las )
      sigpic
      The MVP

      Comment


      • De unde ai cumparat modulul acela?Da si tu mai multe detalii.

        Comment


        • e luat de la un tip de la pitesti, poate reusesc sa te ajut si te rezolv cu unul sau 2 module. costa 60+transport si e super bun, face aceeasi treaba ca si butonul original cu impuls.
          sigpic
          The MVP

          Comment


          • din pitesti???cine ma??/da-mi detalii...ca de cand caut
            low....&.....slow

            Comment


            • ce face modulul ala???
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • Cand apesi pe buton lasa geamu complet/ridica fara sa il ti apasat.
                Last edited by anonimboy; 24 January 2010, 01:54.

                Comment


                • vecine nu mai zici nimic, nu ai mai facut nimic la MVP?

                  totusi aveai atatea chestii pe care trebuia sa le pui pe masina
                  Last edited by etylan; 30 January 2010, 19:07.
                  Nu intotdeauna ce este frumos este si adevarat, dar nici ce este adevarat nu este intotdeauna frumos.

                  Comment


                  • Sunt 2 verzituri aici la club tu, stii cum sunt - laser frate , mai da-ne vesti de jante bro, nu prea apucaram sa vorbim
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • |Update|

                      Etyalnule ma mai facut cate ceva la ea : i-am cumarat al 2-lea buton cu impuls, i-am montat scaunele incalzite, plafoniera cu 3 becuri pe fata si 2 pe spate, astept carenajele pentru butoanele scaunelor. Mai am pe stand by etrieri de van (nu m-am hotarat in privinta discurilor), bara de mcv (de scos emblema si vopsit) si farurile care sunt la pimp'uit - toate astea dupa intalnirea de la Brasov cand sper eu o sa se mai incalzeasca ! ! !
                      Eu4yas fratelo mio' jantele abia le astept, dar se pare ca vor ajunge anvelopele inaintea lor, inca nu le-a adus omu din anglia, sunt nerabdator sa vina ! ! !
                      Cateva poze cu butonul cu impuls al pasagerului, multumesc Alinushy pentru promtitudine ! ! !
                      Attached Files
                      sigpic
                      The MVP

                      Comment


                      • Am reusit dupa 2 luni de cautat sa achizitionez si carenajele pentru scaunele fata cu suport pentru butoanele scaunelor electrice , poze in curand dupa montaj ! ! ! In rest benzina si lopata de zapada :d, ca asta iti trebuie in bucuresti ca sa poti circula ) ! ! !
                        sigpic
                        The MVP

                        Comment


                        • un vt ! ! !

                          un virtual tuning cu jantele pe care vreau sa le achizitionez TSW FREEZE ! ! !
                          Attached Files
                          sigpic
                          The MVP

                          Comment


                          • Hehe!belea Victore!o sa fie criminale!ale mele au spitele mai dese...dar tot p-acolo aduc!Hai cu ele pe masina!de cauciuce ce se mai aude?
                            p.s.-vezi ca trebuia sa le scoti mai in afara ca sunt mai late...au alt ET
                            sigpic

                            Comment


                            • Si sa faci si spitele negre.. underground
                              sigpic
                              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                              Comment


                              • Victore ce zici tati le ai pana la Brasov ? Arata intr-un mare fel!!!
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google