- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hai cu jantele alea Victore!! Si cu bara si cu... ai destule). E primavara, gata hibernarea.
    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

    Comment


    • Frumoasa masina... clean si frumoasa.

      Ai o poza de la mine.

      Daca nu ma insel, am si filmulet de la indemanare. Daca reusesc sa il urc pe tube il pun si aici :P
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • frumoasa rau de tot masina asta....mai ales cand o sa vina si jantele alea....superba o sa iasa
        sigpic

        Comment


        • Gata cu distractia, o sa ma apuc de treaba, jante ,bara fata, etrieri, faruri si alte chesti. Merci cosmine, si tu ai fost la inaltime, si se auzea dementialllllllll toba, Canto esti un expert in sound si pentru asta sunt foarte bucuros ca iti place cum se aude. Iamagi merci pentru poze si pentru filmulet si te rog sa-l postezi si aici cand il incarci ! ! !
          sigpic
          The MVP

          Comment


          • mvp-ule daca faci cinste iti mai fac rost de un nr.. b 15 MVP , Peugeo 207 ))
            sigpic
            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

            Comment


            • Proba de indemanare LoganClub, la Regionala Brasov 27-28 Februarie 2010 - B-64-MVP


              Doned. E de la mijloc... dar atunci s-a aprins camera
              sigpic

              Comment


              • fac cinste fane ce sa mai, e belea ca e 207, moare Alina mea ca ea are tot 207 si are B 20 MVP la numar. urca si tu poza la threah acolo.
                sigpic
                The MVP

                Comment


                • mvp..ule a ta este mult mai frumoasa si curata ca a lui cel ce vrea sa te copieze sti tu de cine este vorba..... imi place ca o ti foarte curata
                  stii tu... HZP ;)

                  sigpic

                  Comment


                  • ....frumosa masina multi km fara probleme....

                    Comment


                    • dupa spalare ! ! !

                      multumesc sandule, sa vezi ce am spalat la ea dupa ce am venit de la brasov, e luna acum. Multumesc Nebunik pentru urare ! ! !
                      Attached Files
                      sigpic
                      The MVP

                      Comment


                      • Update ! ! !

                        An scapat si de undita de pe plafon si am inlocuit-o cu o antena muuuuult mai scurta pe care am vopsit-o negru mat si o poza cu al doile-a buton cu impuls, acum am si la sofer si la pasager modulul confort ! ! !
                        Attached Files
                        sigpic
                        The MVP

                        Comment


                        • Si pe mine ma bate gandul sa schimb undita...cu aceasta antena s-a schimbat si receptia semnalului radio?
                          sigpic

                          Comment


                          • am si eu antena la fel , din contra , la mine sa pierdut , cand intu in pasaje , dispare semnalu`

                            Comment


                            • La asta m-am referit si eu cu "schimbare receptiei semnalului radio"...adica daca se pierde...la suprafata...ca inca la Galati nu avem pasaje...la noi vor construi pasarele
                              sigpic

                              Comment


                              • valeriu, la mine e cam la fel ca inainte, dar cum zicea si cata in pasaje si in parcarile de la hipermarketuri dispare semnalul. Dar la cat ascult eu radio imi este de ajuns si mult mai aspectuoasa.
                                sigpic
                                The MVP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google