- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ai servo pe ea?nu se misca mai greu cu gume si jante pe 17 inci?
    AdY_JmL_2015

    Comment


    • merci golane, jantele cataresc neechipate 9.2 kg, deci nu e departe de janta stock Sinaia. Da am servo la masina, se misca mai greu doar pe loc, in rest e la fel.
      sigpic
      The MVP

      Comment


      • Esti true rau de tot ... Te mai felicit inca odata ... Masina este rulzzzzzzzzzzzz .... Verziturile la putere ma!
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • unde gasesc si eu niste curele dalea cu care ai legat subwooferul?PS: Jantele sunt marfa:P

          Comment


          • Originally posted by vallio View Post
            unde gasesc si eu niste curele dalea cu care ai legat subwooferul?PS: Jantele sunt marfa:P
            dalea cu,care se lega inainte rezerva corzi dalea?daca la alea te referi,
            mai pe oriunde...
            AdY_JmL_2015

            Comment


            • asa numita stanga de fixare, gasesti cam peste tot, la preturi bune ... eu am luat 2 la 25lei din practiker de la vitan!
              sigpic

              Comment


              • am gasit si cumparat de la bricostore un set 2 bucati x2,5 metrii si tin 120kg.... oricum subul meu daca are 10 kg e bine) pret 7,99RON. maine il fixez:P

                Comment


                • inca o masina facuta cu mult bun gust,jantele sunt super,bafta in continuare cu proiectul

                  Comment


                  • Merci domnu' Doru ! ! !
                    sigpic
                    The MVP

                    Comment


                    • suuuper masinuta imi place foarte mult ! success !
                      ''Dacă votul nostru ar putea schimba ceva, nimeni nu ne-ar mai lăsa să votăm'' Mark Twain.

                      Comment


                      • Felicitari pentru cum arata masina! bafta in continuare si cat mai multi km fara probleme!

                        Comment


                        • zilele astea am reusit sa curat autocolantul de pe stalpii usilor, care era ars de soare, arata altfel ! ! ! o sa schimb termostatul pentru ca a ramas blocat pe deschis si nu se mai incalzeste motorul si ramane la 2 liniute si am schimbat si capetele de bara la 45000 km ca cel de la sofer era praf + unghi de fuga ! ! !
                          sigpic
                          The MVP

                          Comment


                          • iauzi se lucreaza la golanbv:P
                            AdY_JmL_2015

                            Comment


                            • Pana la urma am schimbat termostatul degeaba, ca nu el era de vina ci sonda te temperatura apa. Am schimbat si acea sonda si masina si-a revenit, imi arata iar 4 liniute la temperatura cand se incalzeste.
                              sigpic
                              The MVP

                              Comment


                              • De la ce provine abrevierea MVP ?! (in cazul tau)

                                LE : Cand se preconizeaza urmatoarea greva de la Metrorex ?!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google