- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mvp-ule, ce se mai aude cu bieletele alea?

    Comment


    • MVP-ule dar ce s-a intamplat cu stopurile???cum de sunt inapoi stock???erau super asa negre!!!felicitari pt masina

      Comment


      • stopurile stock sunt bune la portofel. si te vede si ala din spate!

        Comment


        • update ! ! !

          Merci senco pentru aprecieri ! ! ! Stopurile sunt jos momentan, se cam lua "rutiera" de mine cu ele asa fumuri, cred ca erau "individioshi" ca lucesc rau, dar am facut rost de fonduri pentru un set de stopuri pe leduri, acum trebuie sa ma decid : cele cu sticla clara si fundal negru sau cele cu fundal cromat si geam fumuriu. Mai am o mica hiba, se pare ca burduful de la planetara a cedat nervos si trebuie schimbat. Si cateva poze de la iarba verde, ceva mai prafuita dar asa e la iarba verde ! ! !
          Attached Files
          sigpic
          The MVP

          Comment


          • ce-i mai place iarba
            Referitor la stopuri eu as merge pe cele cu sticla clara si fundal negru

            Comment


            • Stopurile cu semnal alb le-ai facut fumurii? Daca le schimbi faci un gest "caritabil" cu ele pentru o cauza nobila? Le dau pe-ale mele la schimb si o diferenta pe cele cu semnal alb daca se pot decolora.

              Eu zic sa iei stopuri Streetstorm cu fundal negru si geam clar. Cele cromate nu arata asa bine, uite o poza cu fosta masina a unui prieten (eventual le poti face un virtual tuning sa le bagi un fumuriu la sticla sau un fundal negru si geam clar).
              Attached Files
              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

              Comment


              • Pooool!!!!

                Pai ii place Loganule la iarba verde ca doar este verzitura nu?
                In al 2-lea rand as vrea sa va dati cu parerea : care stopuri credeti ca ar da mai bine pe M V P ? ? ?
                Attached Files
                sigpic
                The MVP

                Comment


                • Victore strici masina ... Ia-ti de-astea normale cu semnal alb si-ai terminat povestea!

                  Ramane cuvantul tau ultimul sa stii!
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • Adica io am stricat masina cu stopurile mele...pfff!tre sa le dau jos!!!!....Victore,ti le recomand pe cele fumurii...fiind cromate pe interior au niste reflexii misto....acum tu decizi ce si cum.
                    sigpic

                    Comment


                    • iati unele oarcare, vopseste plasticul sau cromul din interior in culoarea masinii si sa vezi atunci efecte.
                      sigpic
                      Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                      Comment


                      • poza 2 [ mesajul introdus e prea scurt ]

                        Comment


                        • chiar ca buna idee fane!

                          Comment


                          • poza 2 ( 10 caractere )
                            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                            Comment


                            • poza 2 , 50 de mii de caractere

                              Comment


                              • poza 3 ( 10 caractere)
                                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google