- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • B-64-MVP
    replied
    - = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

    ImageUploadedByTapatalk1445193860.255861.jpgImageUploadedByTapatalk1445193878.831593.jpg
    Poze proaspete de azi!!! De cat de statuta este au atacar-o melcii si alte lighioane [emoji12][emoji12][emoji12] !!!

    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Leave a comment:


  • vyalli
    replied
    maaaamaaa e nasol...sa stiu de acum incolo sa o iau mai incet pe acolo

    si eu acum o luna am luat pe cheiu dambovitei , langa facultati acolo, au asfaltat si s-a lasat asfaltu iar la 80 la ora am zis ca am facut praf si jantele si anvelopele pe partea dreapta dar am scapat

    e crima in bucurestiul asta

    Leave a comment:


  • B-64-MVP
    replied
    - = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

    O groapa grava exact langa o linie de tramvai, pentru cine stie unde intorcea 34 spre popesti. Am rezolvat-o, am luat alta anvelopa identica noua, pacat ca nu avea mai mult de 5000 km. De la groapa aia mi-au sarit(retezat) si bieletele de la bara stabilizatoare, si le-am schimbat si pe alea. Dupa toate astea e in regula acum !!!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Leave a comment:


  • vyalli
    replied
    cum ai reusit MVP sa tai o anvelopa???!?!?!?! in masa de bucuresti de kko.... eu am scapat pana acum sper sa nu fie probleme in viitor

    Leave a comment:


  • B-64-MVP
    replied
    Da Dany recunosc ca nu prea am mai venit la intalneli, dar se stie ca nu v-am uitat, va am la corazzzzon !!! Am avut treburi (fetita, casa, cealalta masina, serviciu) , dar o sa revin si la intalneli !!! Cat despre baba mea, se tine bine, 10 ani, ingrijita, forja, mai o groapa care mi-a taiat o anvelopa( bine ca a scapat janta), si cam atat!!! Promit ca bag poze!!! Respect !!!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Leave a comment:


  • Dany_DNY
    replied
    mister, o poza numai pui si tu cu frumusetea ) ... de vazut numai zic cat de scump esti la vedere !

    Leave a comment:


  • B-64-MVP
    replied
    Cel de la Chirigiu? Cred ca de el zici, am auzit de el.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Leave a comment:


  • bobbyred
    replied
    Ai un pont in PM poate te ajuta !

    Bafta

    Leave a comment:


  • B-64-MVP
    replied
    Care stii un tapiter auto bun??? Vreau sa fac urmatoarele la interior : stalpii fata, cozorocul de la ceasurile de bord, cotiera de origine, parasolarele si materialul de pe fetele de usi ori in stofa auto, ori in piele tip catifea !!!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Leave a comment:


  • B-64-MVP
    replied
    A da ca tu ai Duster Dany, merci de info!!! Gasisem un interior de duster si de asta intrebam.....

    Leave a comment:


  • dsign
    replied
    Nu se potrivesc

    In we asta demontez o usa spate de pe Duster, te invit la probe. Pe stanga cred ca e nevoie s-o demontez, nu mai stiu

    Leave a comment:


  • B-64-MVP
    replied
    Care ai probat sau ai incercat sa montezi panouri (fete de usi) de duster pe usile spate? Pe fata stiu ca sunt bolt on, dar pe spate nu stiu daca pica la fix...... Astept pareri si raspunsuri.

    Leave a comment:


  • B-64-MVP
    replied
    Oricum M.P.I. -uri nu au fost niciodata foarte silentioase, fiind 8 valve nu au foarte mare finete.

    HTC <<==>> TapaTalk

    Leave a comment:


  • skd_ozenel
    replied
    Fix despre ala vb 5w40

    Leave a comment:


  • PRESTIGE
    replied
    Mai exact MOTUL 8100 XCESS....

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google