- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Uite o critica din partea mea
    Etrierii ar fi trebuit dati jos inainte de vopsire, sau macar o izolare a discului.
    In rest, nimic de criticat. Ai o masina frumoasa si ingrijita.
    Multa bafta.

    Comment


    • #92
      Dap e buna treaba cu etrieri si cu izolatul cezar , dar e mare lenea la mine :P...
      sigpic
      The MVP

      Comment


      • #93
        Deci la capitolul muzica esti VIS ... Wooferul e foarte bun ... Chiar prea puternic pentru un Logan ( eu l-am pus pe un Cielo si e criminal cum se aude ) ... Dar foarte desteapta treaba cu sistemul de pe spate ... Asta chiar o sa tin minte . Foarte buna alegere la capitolul AUDIO indiferent ce spune lumea de MTX.

        Ce HeadUnit ai ... Alpine presupun :P ? Sistemul de pe spate e MTX THS652 ? sau THS602 ?

        LE: HU ai Pioneer DEH-3000MP ... tare sunt curios cum se aude ... cand vi pe la o intalnire ... sa-l aud si eu
        Last edited by SilviuB; 6 August 2008, 08:29.

        Comment


        • #94
          Cu ce vopsea ai vopsit etrierele este pentru caldura ca si eu le-am vopsit si sa dat jos la fel si pe spate?

          Comment


          • #95
            @radu - e o poza acolo cu etrierul si spreyul Dupli Color - Brake cliper (special pentru etriere si rezistent la temperaturi mari)

            @silviu - merci mister pentru apreciere , sistemul spate e THS652, si eu zic ca se aude decent pentru un logan, plus de asta in fiecare usa am pus un strat de burete de 20mm si pe usile din fata inca un strat de 2mm de folie de poliester. Promit ca incerc sa ajung la intalniri, macar acum cat sunt in concediu.
            sigpic
            The MVP

            Comment


            • #96
              20 de minute te retinem ... Nu mai mult

              Comment


              • #97
                Top speed ! ! !

                Serigrafie de 16v si pentru mine, de la domnul Silviu.....
                Attached Files
                sigpic
                The MVP

                Comment


                • #98
                  Misto! Cat ai dat pe ele? Se monteaza pur si simplu inlocuindu-le pe cele vechi? Sau schimbi si calculatorul,nu ma pricep

                  Comment


                  • #99
                    M-au dus ieftin, 68 ron, si montajul se face mult mai usor decat in cazul in care as fii schimbat si computerul de bort, este o simpla folie, la ace ar fii o mica problema cu reglatul lor.....Sa vedem acum
                    sigpic
                    The MVP

                    Comment


                    • Bravo...Imi place la nebunie unde ai pozitionat sateliti pe spate..Bravo o idee de nota 10..

                      Comment


                      • Multumesc Speed, e un loc unicat pentru twetere, dar pentru cine mai vrea sa-si monteze asa ceva as mai avea cateva ideii, deci daca vreti va pot da o idee. Respect.
                        sigpic
                        The MVP

                        Comment


                        • Si cum ma asteptam serigrafia s-a potrivit la fix, arata mult mai bine acum, o sa postez niste poze cu noul bord !!!
                          sigpic
                          The MVP

                          Comment


                          • Marfa !!..

                            Masina frumoasa, prietena frumoasa..Ce mai vrei

                            Comment


                            • Merci Alex , dar omu mereu vrea mai multe (la masina ma refer ...)
                              sigpic
                              The MVP

                              Comment


                              • Mvp-ule, cu ce instalatie de discoteca ai pe masina, sigur o sa agati multe femei, numai ca , la ce printesa ai tu, multumeste-te doar cu ea

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google