- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce frumoasa esti in seara astaaaaaaaaa.....
    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

    Comment


    • frumoasa verzitura. nu-i face bad boy ca o strici.

      Comment


      • Frumos domne'. Bravo. Apropo, ca tot ai avut date jos farurile..astea au un reglaj orizontal pt oglinda?! Ca am schimbat faru stanga (in service dacia-original) si, sa vezi bucurie seara...raza farului stanga bate peste raza farului din dreapta. CUM ? Nu stiu...Daca privesti masina din fata...si te uiti la oglinda farului de la sofer se observa ca nu e dreapta..asa...ca si cum ar fi dereglata, comparativ cu faru dreapta. Scuzati romanul dar, intreb si eu lumea care a desfacut faru, si poate sa ma ajute cu un sfat, ceva.
        Sa iti lumineze calea multi km de acum inainte, colegu' !!
        My turbo lag, give your MPI, a chance

        Comment


        • arata bine cu lupele alea, bad boy daca ii faci fa-l cat sa iti acopere bandoul de sus , zic ca e suficient

          Comment


          • @andrei - merci mult pentru apreciere ! ! Stiu ca multi nu au observat, dar farurile au 2 reglaje : sus-jus cel care se regleaza cu imbusul; stanga-dreapra se regleaza manual cu mana din tija alba din spatele farului !!! Asa ca incearca de acolo !!!
            @HMV - cu siguranta daca voi face bad, va fii unul subtil maxim pana la locul unde era primul bandau nichelat !!!
            sigpic
            The MVP

            Comment


            • Sa iti lumineze drumurile mult timp de acum incolo.

              Sa le stapanesti sanatos.
              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

              Comment


              • Mersi mult nenea de pont.!!!Maine o sa incerc. M-ai scutit de o alta cheltuiala)
                My turbo lag, give your MPI, a chance

                Comment


                • Foarte frumoasa masina cu farurile astea! Poate ne vedem intr-o seara(la Carol sau altundeva) sa comparam lumina facuta de farurile astea si cea facuta de ale mele(G3).
                  Sa le stapanesti mult timp cu placere!
                  Zambeste! Maine poate fi mai rau...

                  Comment


                  • Merci Cipriane pentru apreciere !!!!
                    Da Manolo, cu siguranta o sa facem o comparatie, cat mai curand sper, ca am cam chiulit vara asta de la intalniri recunosc. Si la tine am vazut farurile si sunt interesante cu sticla vopsita la culoarea masini, sa urci poze mai clare sa vedem si noi !!! Respect !!!
                    sigpic
                    The MVP

                    Comment


                    • M V P -ul a ajuns la onorabila varsta de 60.000 km in 6 ani si jumatate ! ! ! Si deja am achizitionat ulei pentru cutia de viteze Valvoline Durablend 75w80 GL-4 3 litri, Mobil Super 3000 5w40 full sintetic pentru motor si restul de consumabile + Amortizoare Spate Monroe Gas.
                      De marti cred ca masina va intra pe mana lui Mihai de la Ghetto Tuning pentru niste modificari :P ! ! !
                      sigpic
                      The MVP

                      Comment


                      • Asteptam sa iasa de pe mana lui Mihai si sa ne bucuri ochii cu cateva fotografii! Big like!
                        MiNnRuZ

                        Comment


                        • Multi km fara probleme si cat ma multe modificari frumoase!

                          Comment


                          • De 10x nr aia de kilometrii si de N ori varsta masinii..iti doresc
                            E mai batranica ca a mea..nu cu mult...eu am 50450 in 6ani si.. Bafta cu modificarile si mare grija la....detalii..!!! Respect colegu'
                            My turbo lag, give your MPI, a chance

                            Comment


                            • abia 60 mii?eu am vreo 210.000 km D in 6 ani!
                              Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

                              Comment


                              • Gata, de aseara masina este la Ghetto, abia astept sa o vad terminata !!!
                                Da alex, asa este, putini km, dar atata merg eu cu loganul, mai am si alta masina care pe deasupra este si diesel, asta e doar pentru hobby-ul meu deja ! ! !
                                Merci mult andrei, se stie, la detalii o sa fiu foarte atent !!!!!
                                Multumesc mult Bogdane !!!!!!! Respect !!!!!
                                sigpic
                                The MVP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google