PrEsTiGe 1.6 16v

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    din nou am aceasi problema...semnalizare aripa dreapta aburita...cu destul de multa apa in ea...nu pot sa imi dau seama de ce,ele sunt originale nu sunt ciobite/fisurate...garnitura este putin coapta...oare ea sa fie de vina???
    MY CLA

    Comment


    • #62
      ce parere aveti s-ar auzi bine daca as pune 4 difuzoare blaupunkt...modelul acesta http://domo.ro/CarAudio_&_Accesorii_...nkt_GTX-542_SC pe cd playerul stock blaupunkt? pe fata as lua de 16 si pe spate de 13... sau mai bine ma gandesc la un cd player inainte de difuzoare?
      Niste poze cu semnalizarile laterale lipsa de ocupatie... una cu ele stinse si una aprinse....
      Attached Files
      MY CLA

      Comment


      • #63
        ce ai pus pe ele le-ai vopsit sau ai pus folie?

        Comment


        • #64
          folie fumuriu inchis...am cumparat la un prieten si le-am facut si eu mai mult de curozitate...arata binisor...mergea ceva mai deschis dar n-am avut....am pus-o ca sa nu se mai vada semnalizarea aia care se abureste...
          MY CLA

          Comment


          • #65
            Arata super masina! Din toata gama de modele logan, cel mai mult PRESTIGE imi place.

            Comment


            • #66
              Ma bucur ca iti place!
              MY CLA

              Comment


              • #67
                Am gasit in pc niste poze mai vechi... sunt de azi vara...Nu va uitati la coada aia de rechin) nu mai e.....
                Attached Files
                MY CLA

                Comment


                • #68
                  Vad ca ti-e activ martoru de usi deschise... era din fabrica? sau l-ai activat ulterior ?
                  Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                  Comment


                  • #69
                    Iti dai si tu seama ca fiind prestige,automat are din fabrica

                    Comment


                    • #70
                      frumoasa masina, unde ti-ai facut ata de la schimbator ?
                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        da martorul e din fabrica multumesc de aprecieri.... ata de la schimbator e home made...) ea avea ata din fabrica am taiat-o jos si am pus alta doar am introdus-o prin atele alea de pe margine, nu eu l-am cusut
                        MY CLA

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by lulu cvc
                          arata foarte bine, lupe si totu e ok.
                          da.... adevarul este ca fara lupe si leduri, amandoua ilegale in bara, nu se poate merge
                          are binecuvantarea ta ca este totul ok daca pune lupe nu ?

                          Comment


                          • #73
                            Acum 2 saptamani am legat luminile de la pedalier pe plafoniera...se aprind si se sting odata cu ea...Astazi am facut niste poze si am izolat 2 fire mai bine...Mi se pare foarte comoda ideea cu plafoniera , seara ai lumina, in timpul mersului se opreste...
                            Am facut si niste poze pe unde am dus firele... si cum le-am legat...Scuzati nisipul din masina
                            Attached Files
                            MY CLA

                            Comment


                            • #74
                              Exact asa am facut si eu
                              Frumoasa masina, culoarea se potriveste de minune.
                              Cu ce e prins insonorizantul dintre motor si habitaclu?Ai putea sa pui o poza mai de aproape ?
                              Bafta in continuare !
                              sigpic
                              !

                              Comment


                              • #75
                                o sa fac maine daca am timp o poza...este prins cu braduleti pe margine;)
                                MY CLA

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google