PrEsTiGe 1.6 16v

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    uite niste poze cu prinderile la sonorizant ....
    Attached Files
    MY CLA

    Comment


    • #77
      Multumesc de poze.
      sigpic
      !

      Comment


      • #78
        nu ai pentru ce...el e prins in braduleti pe margini...
        MY CLA

        Comment


        • #79
          ieri mi-am facut de lucru) am pus niste leduri pe care le aveam pe bord in portbagaj, nu eram multumit de lumina pe spatiile laterale cand cautam ceva noaptea numai nervi imi faceam...pun niste poze... si cateva cu masinuta curata si cu o mica modificare care mie imi place foarte mult;) imi ziceti cum sa pun cricu la loc? da! pare o prostie dar nu ii mai pot pune piulita aia....nu mai ajunge surubu ala...
          Attached Files
          MY CLA

          Comment


          • #80
            Marfa rau ti-ai facut jantele, cu ce le-ai facut ? si de unde ai cumparat ? si cat a costat ?
            sigpic

            Comment


            • #81
              am cumparat o banda speciala pentru exterior din franta cu vreo 7 euro o rola de 8 metri...la lumina ii fosforescenta...
              MY CLA

              Comment


              • #82
                am observat azi ca am o albina in far (moarta) in locul incercuit din poza...aveti idee cum o pot scoate de acolo? suflu cu aer sau cum? Saptamana asta sper sa am timp sa dau husele jos...!!! si sa mai maesteresc pe la ea...
                MY CLA

                Comment


                • #83
                  am uitat poza
                  Attached Files
                  MY CLA

                  Comment


                  • #84
                    Buna ideea cu folia la jante..arata foarte bine!
                    Prea multii prostii pentru o tara asa mica

                    Comment


                    • #85
                      Parerea mea, ar fi fost ca arata mult mai bine cu un negru decat acel rosu. Negru mai avea cu ce asorta, pe cand rosu... :P Dar nu lua in considerare parerea mea!
                      Am vazut firele alea pentru lumina la pasageri pe fata. Se vad urat acolo daca iti sunt asa.
                      Le poti baga astfel incat sa iti intre prin bord, controlandu-le, scotand masca centrala:P.

                      Comment


                      • #86
                        @capucini arata bine dar nu iti place)
                        @VLAD pai pe jante e un portocaliu aprins, oricum mai mult de 2-3 saptamani nu cred ca mai rezista incepe sa se dezlipeasca... In legatura cu firele , nu stiu de care vorbesti daca la cele de sub consola centrala din pagina anterioara te referi, atunci ele nu se vad pentru ca in acel loc vine plasticu ala...nici nu se observa...Am pus poze doar sa vedeti pe unde e-am dus...
                        MY CLA

                        Comment


                        • #87
                          E de "show" masina vezi ca vara asta poate vin sa iti fac o vizita sa o vad live
                          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                          Comment


                          • #88
                            Salut
                            Scoate chestia aia cu Mpower ca nu are rost sa te amagesti, este doar un amarat de motor conceput de Renault si punct. Da jos si coada aia de balena, coada lipsea din peisaj )
                            In rest masina arata bine dar mai fa ceva in ton cu portocaliul ala.... etrierii portocalii fa ceva ca sa dea bine
                            Suspensie ceva nu ? ca ar da tare bine mai culcata

                            Numai bine si spor la treaba!
                            Last edited by Christnacht; 24 June 2012, 17:55.
                            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                            Comment


                            • #89
                              cristi daca citeai mai atent ai fi vazut ca nu ma exista aceea coada de rechin de un an... erau poze mai vechi gasite prin pc...suspensie nu stiu...m-ar tenta dar nu sunt fonduri deocamdata in viitorul apropiat voi primi un subwoofer chestia cu mpower este acolo de 4 ani...cateva luni dupa ce am luat masina...cred ca daca o dau jos se va vedea diferenta de culoare...ferodourile le voi face negru mat pentru ca au ruginit... Multumesc
                              kubala te astept...

                              in legatura cu albina nu are nimeni o rezolvare?
                              Last edited by PRESTIGE; 24 June 2012, 19:27. Reason: Automerged Doublepost
                              MY CLA

                              Comment


                              • #90
                                Scoate M si pune Gordini.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google