Ct-03-fie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • xplood
    replied
    Am pus stergatoare noi ca alea nu imi placeau ..

    Sunt foarte multumit de ele

    Leave a comment:


  • Capucino :>
    replied
    Frumoasa masina ta ;d
    Un sfat..da chestiile alea de la stergatoare jos
    O seara buna!

    Leave a comment:


  • xplood
    replied
    Stikere ..






    Am pus protectii si pe pragurile din fata dar am uitat sa fac poze ..

    Leave a comment:


  • xplood
    replied
    Astazi am fost si iam pus cauciucuri noi MICHELIN ENERGY 185/65/15 si am i-am montat alarma ..
    @Vlad24 Cred ca o sa trec la cele stock ca m-am mai uitat pe forum la sectiunea my ride si am vazut foarte multe cu faruri stock vopsite in negru si bixenon ! sa vad poate reusesc sa le vand pe astea !

    Care stie cum se schimba LED-rile la aceste faruri ?
    (Vorbesc de LED-urile de la AngelEyes ) ! VA ROG DATI UN PM !
    Last edited by xplood; 13 May 2012, 18:18. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • maestrupiersic
    replied
    Are Sorin PSS tot la fel si cu xenon in ele. Daca sunt apinse nici nu se vede masina de lumina... pune-ti ca n-are nici pe dreaq...

    Leave a comment:


  • Vlad24
    replied
    Este frumusica masinuta ta.Farurile...parerea mea este sa renunti la ele si sa revii la cele stock ,iar stopurile,unele cu semnal alb ar fi numai bune pe masina ta.Bafta!

    Leave a comment:


  • xplood
    replied
    Ok oricum pana la xenoane vreau sa pun plasa in fara si niste stikere cu renault F1 team ...

    Leave a comment:


  • Loganu
    replied
    Originally posted by Niki View Post
    Ca sfat, in viitorul foarte apropiat, eu iti recomand sa inveti sa scrii corect romaneste.

    Sta urat, ca un tanar absolvent de liceu sa nu cunoasca gramatica limbii materne.



    Succes!
    mai stiu eu pe unu ))

    Leave a comment:


  • nicu_rcn
    replied
    merge dar nu o sa ai lumina pe care o ai cu lupele bixenon

    Leave a comment:


  • xplood
    replied
    Atunci shimb led-urile arse si montez xenon pe farurile astea ca au lupe ? Merge ?

    Leave a comment:


  • nicu_rcn
    replied
    Originally posted by xplood View Post
    Problema e ca nu stiu cu ce e lipita panarama aia .. imi este sa nu sara vopseaua cand oi trage de ea ... ce zici sa ma risc sa trag de ea ??

    Iar cu farurile o sa le vopsesc dar cred mai de graba ca le schimb ca au inceput sa se arda ledurile si cred ca iau un set de faruri normale si bun bi-xenon in ele ..!!

    Maine merg cu tata sa puna noile cauciucuri Michelin ENERGY 185/65/15 !! Si sa monteze alarma + Inchidere Centralizata !
    normal ar trebui sa fie lipita cu banda dublu adeziva,
    daca vrei bixenon, iti recomand lupe bixenon, costa mai mult decat bixenonul normal insa merita!

    Leave a comment:


  • xplood
    replied
    Eu nu ma supar dar de pe telefon e mai greu sa pui si diacritice ... Oricum am sa tin cont !!Ms ..Si aici vorbeam despre masina parca ..NU ?

    Leave a comment:


  • Niki
    replied
    Ca sfat, in viitorul foarte apropiat, eu iti recomand sa inveti sa scrii corect romaneste.

    Sta urat, ca un tanar absolvent de liceu sa nu cunoasca gramatica limbii materne.



    Succes!

    Leave a comment:


  • xplood
    replied
    Problema e ca nu stiu cu ce e lipita panarama aia .. imi este sa nu sara vopseaua cand oi trage de ea ... ce zici sa ma risc sa trag de ea ??

    Iar cu farurile o sa le vopsesc dar cred mai de graba ca le schimb ca au inceput sa se arda ledurile si cred ca iau un set de faruri normale si bun bi-xenon in ele ..!!

    Maine merg cu tata sa puna noile cauciucuri Michelin ENERGY 185/65/15 !! Si sa monteze alarma + Inchidere Centralizata !
    Last edited by xplood; 12 May 2012, 17:06. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • nicu_rcn
    replied
    frumoasa...
    sfaturi:
    da jos "puta de rechin""
    si vopseste interiorul farurilor si al stopurilor in negru, vor arata mult mai bine, daca vrei da o fuga pe topicul meu si vezi cum arata

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google