Dacia Logan IL-94-VLY

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dsign
    replied
    Vreau sa ma dai si pe mine în scaunele alea, să vad daca e ceva de capul lor. Facem?

    Leave a comment:


  • valy1233
    replied
    NDL-eram plecat acasă în Ialomița nu eram la București
    Tocmai acasă la mine parcată la locul ei fără a deranja pe nimeni,si mă duc odată pe lună acolo..de aceea nu îmi vine sa cred unde am crescut...aici la București nu am avut probleme de genul
    Si recunosc ca nu am fost la politie
    ..nu am fost pentru că nu rezolvă nimic nici nu își dau interesul..pe viitor o să îmi iau o cameră de mașină cu senzor de mișcare...poate reușesc să capturez acești oameni infecti
    Mai mult ca sigur nu a fost doar o întâmplare,si a fost un pustan cordaci cu IQ de genul persoanelor de la casa de copii
    Last edited by valy1233; 1 November 2016, 21:34.

    Leave a comment:


  • merlasviorel
    replied
    Originally posted by valy1233 View Post
    Un eveniment neplăcut s a petrecut sâmbătă noaptea...dimineața când sa ma urc în mașină sa plec..surpriză,toate anvelopele mi au fost tăiate cu șurubelnița si toată mașina zgariata înafară de plafon
    Wow ! Si eu care imi plangeam de mila ca cineva mi-a zgariat cu cheia masina pe o parte dintr-un capat pana in celalalt. Mi-am lasat masina la bloc si am mers la stadion pe jos sa nu pateasca masina ceva.
    In cazul meu se pare ca a fost un cretin care era plictisit de viata.
    La tine Valy parca a pus prea multa pasiune.
    La astia care fac asa ceva le doresc sa aiba o masina ultimul ragnet si sa pateasca la fel ca noi !

    Leave a comment:


  • Olly09
    replied
    tot mai multi cretini care ajung sa intepe/taie/distruga cauciucurile si nu numai.Un prieten de-al meu de pe targu-neamt,in spatele Moghioros de 3 ori a patit asa la masina...prima data un cauciuc,a doua oara ,doua si a treia oara unul.Merita batuti cu ciocanul peste unghii.
    Orienteaza-te catre pensionari sau catre persoanele care nu conduc/n-au permis...statistic genul asta recurge la cretinisme,...acum nu ca ar fi o regula...

    Leave a comment:


  • logan21cdc
    replied
    Îmi pare rău de ce ai pățit. Din păcate asta e țara în care trăim: trebuie neapărat să moară și capra vecinului și dacă se poate, ea prima și după aia capra mea. Ăștia (astea - cu nu le pot personaliza) sunt animale și ar trebui tratate ca atare.

    Leave a comment:


  • B997NDL
    replied
    cine a facut asta ? unde era parcata ? era pe locul cuiva sau ai blocat pe cineva ?
    ar trebuie sa-i facem o panda. dar daca o parchezi pe moinesti nu mai vine ca e prea la lumina si trege garda.

    Originally posted by valy1233 View Post
    Un eveniment neplăcut s a petrecut sâmbătă noaptea...dimineața când sa ma urc în mașină sa plec..surpriză,toate anvelopele mi au fost tăiate cu șurubelnița si toată mașina zgariata înafară de plafon
    ai casco care include vandalism ?
    Last edited by B997NDL; 29 October 2016, 16:47. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • valy1233
    replied
    Un eveniment neplăcut s a petrecut sâmbătă noaptea...dimineața când sa ma urc în mașină sa plec..surpriză,toate anvelopele mi au fost tăiate cu șurubelnița si toată mașina zgariata înafară de plafon
    Attached Files

    Leave a comment:


  • valy1233
    replied
    Originally posted by evilsheep View Post
    Frumoasa treaba cu scaunele. Cand zici de adaptare, te referi la un cadru sudat, sa aduci prinderile la acelasi nivel?
    Da,e vorba de adus la același nivel,toată lumea știe că sinele la scaunele de Logan nu sunt egale..sunt decalate,la mijloc e.mai sus și în lateral mai jos

    Leave a comment:


  • evilsheep
    replied
    Frumoasa treaba cu scaunele. Cand zici de adaptare, te referi la un cadru sudat, sa aduci prinderile la acelasi nivel?

    Leave a comment:


  • valy1233
    replied
    Merci..scaunele sunt FK si sunt la mana doua,cu tot cu adaptare pentru Logan au costat 800 de lei

    Leave a comment:


  • Christnacht
    replied
    La ce pret te-au ajuns scaunele ?
    Misto interior, pe gustul meu ;)

    Leave a comment:


  • valy1233
    replied
    mai schimbam una alta,scaune fk,cotiera laguna 2...care momentan e in lucru,mai am de imbinat cu consola veche
    Attached Files

    Leave a comment:


  • - Geo -
    replied
    lasa pasionatii, ca o sa ti manance zilele si creierii )pasionatii adevarati o sa ti respecte munca si atat...cu restu, din start ai un handicap ca ai logan ...fa-o pentru tine si pentru gustu tau, nimic altceva.

    Leave a comment:


  • Alex_MIU
    replied
    Care pasionați?Aia de merg cu bicicleta?

    Leave a comment:


  • valy1233
    replied
    Merci George,cu siguranță voi continua proiectul,pe partea mai "racing",dacă nu am probleme cu legea
    Dar mai promit că în viitor va primi și o vopsea ,să atragă atentia pasionatilor

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google