Laureate 1.2 16v

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Nu este pentru mine acel AGM, m-a intrebat un amic care are tot un Logan cu 1.2, initial asta i-am zis si eu, este overkill pentru masina asta, ramane la apreciarea lui daca pune ori ba.
    sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

Comment

• Nu este pentru mine acel AGM, m-a intrebat un amic care are tot un Logan cu 1.2, initial asta i-am zis si eu, este overkill pentru masina asta, ramane la apreciarea lui daca pune ori ba.
      sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

Comment

• nu mai zic nimic
        alternatoru de logan clasic nu poate incarca ok la parametrii un AGM.
        Caranda PbAcid am eu,e buna bateria sa stii
        ​​​​​
        If it ain't broken don't fix it !

Comment

• Cum se comportă noul ulei de cutie elf 75w comparativ cu elf 75w80?

Comment

• Se comporta identic cu sortimentul vechi, sunt curios sa vad la temperaturi de -5 grade C incolo sau pe canicula, cum va raspunde, dar momentan dupa 2000 de km, impresiile pe acest anotimp, sunt pozitive.

Comment

• prometheus ti-ai pus bocancii de iarna?
              ce mai folosesti ca anvelope acum
              If it ain't broken don't fix it !

Comment

• Da, le-am montat de cateva zile, Michelin Alpin.

Comment

Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google