Br-28-agm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da Gicule...arata super misto...doar ca (,) culoarea originala a masinii batuta de soare nu o vei obtine in veci doar din spray
    Super era daca aplasa de pe praguri o faceai neagra...dar o poti face si pe urma.
    Attached Files
    sigpic

    Comment


    • Marfa, ce-i acolo in poze, a fi oare un Logan tunat?
      Felicitari, super de treaba, fara cuvinte...

      Comment


      • Originally posted by valeriuciprian View Post
        culoarea originala a masinii batuta de soare nu o vei obtine in veci doar din spray
        Adica vroiai sa las pragul la soare, sau ce? Oare daca dadeam cu lac, era mai apropiat?

        Oricum, plasa aia nu stiu daca o sa o fac neagra... momentan .

        @blacired, nu e logan tunat, ca nu prea il tin in plaoe , pur si simplu, e loganasul meu
        sigpic

        Comment


        • Chiar daca dai cu lac nu o sa se mai inchida culoarea...va fi mai lucios acel alb...atat.
          Daca vrei culoarea exact cum e caroseria trebuie facuta culoarea pe calculator
          sigpic

          Comment


          • Foarte frumos domnu!
            E normal sa fie diferenta de culoare,..dar, in cava vreme o sa fie ok!
            Bravo....!
            Numa' bine!
            aham......Restul e LOGAN


            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

            Comment


            • ce te faci tu fara mesteru de mcm.... iaute ce de laude aici. Sa le porti cu placere! ai grija sa nu le spargi prin radu negru

              Comment


              • bv,cu toate ca pragurile sunt putin mai jos decat restul masinii si nu s chiar aceiasi culoare...mie imi plac
                AdY_JmL_2015

                Comment


                • Bravo felicitari pentru achizitie.

                  Arata bine e un model frumos de praguri.

                  Sa le plimbi cu placere si sa ai grija de ele sa nu le spargi.
                  sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                  Comment


                  • Salut iamagi,dupa mine nu trebuiau puse , dar tu decizi mai bine


                    Acum o sa fiu oaia neagra a threadului
                    sigpic
                    !

                    Comment


                    • Dau bine si cu dungile , mai ales..
                      Bafta.
                      sigpic
                      Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                      Comment


                      • Ce m-as face eu fara tine MCM? ... n-as mai da bani pentru masina ca nu avea cine sa le puna ... glumesc evident: esti omul potrivit la... masina potrivita :P


                        @icstrem_no1, nu prea avea cum sa iasa exact culoarea nici la vopsitorie... asta e!

                        Mersi SDP-ule pentru urari!

                        @vdmihai, stiu ca nu trebuiau puse, deci nu esti oaia neagra e threadului. Oricum, nu le-am pus pentru ca voiam praguri, ci pentru ca am vrut sa protejez pragul dreapta (cine ma cunoaste stie de ce).

                        @FANE_CLK, mersi. Astept sa pun mana si pe restul de dungi .
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by iamagi View Post
                          nu e logan tunat, ca nu prea il tin in plaoe , pur si simplu, e loganasul meu
                          Nu ma intelege gresit, imi place tare mult imbunatatirile aduse masinii.
                          Spor la treaba!

                          Comment


                          • Nu am zis nimic blacired. Doar ca eu nu imi consider masina tunata .


                            Inca o poza, facuta azi la intalneala. S-au lipit destul de bine pragurile si se pare ca siliconul tine bine acolo, exceptant un loc in partea sanga, pe care il rezolv astazi .
                            Attached Files
                            sigpic

                            Comment


                            • sa ii pui si o prelungire pe bara spate ca vine cam aiurea

                              Comment


                              • Prelugire de fibra... niciodata... O sa pun, probabil, un difuzor de bara si atat
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google