Br-28-agm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si o folie neagra 5 la suta pe spate ar fi bestiala masina

    Comment


    • foarte frumos vine ! ... abea astept sa o vad live ...

      Adevaru ca marius e - mare om mare caracter -

      Comment


      • super masinuta imi place ca tot ce se pune pe ea se pune cu clasa si stil Marius MCM este cel mai corect si mai bun om pe care l-am intalint toata stima si sanatatea bafta in continuare la modificari

        Comment


        • dar sa bage mai multi km
          sigpic

          Comment


          • hehe... topicul a devenit un fel de: Multumim Marius ca existi ... Dar ce aveti cu el?
            Intr-adevar, el a facut un mare parte totul pentru masina si mereu a venit cand l-am chemat .


            Blondo, te mananca limba?
            sigpic

            Comment


            • hai, lasa privitul la TIR-uri, si priveste-o pe a ta
              sigpic

              Comment


              • Fost-am noi si la Mini Regionala cu ocazia Lansarii Noului Model Dacia: Duster.
                Am revazut cativa prieteni. Am facut altii etc.
                Consumul: 5.4% la dus, la intors nu m-am mai uitat.

                Acum ,am venit cu o veste proasta si una buna.

                Incep in ordine cronologica:
                Veste prosta: am dus masina la spalatoria (de fapt, am vorbit cu o cunostinta care are service sa ia masina de la sotie de la munca). A spalat-o, a adus-o inapoi, nici o problema (nu m-am uitat atent la masina). Astazi, la Tulcea, ce imi spune MCM: ce ai pe eleron? Cand m-am uitat: surpriza! Se pare ca a dat cu pistolul cu apa prea aproape de masina si a zburat vopseaua. 'Ca sa nu se vada' asta, omul a luat pensula si a dat pe eleron. Numai ca, nu era treaba doar cu eleronul, dar a dat si pe bara fata (facand acelas lucru cu pistolul). Daca ma duc la el, nu rezolv nimic. Cer pareri: ce as putea sa ii fac? (v. pozele).


                Vestea buna: multumita colegilor SoNyKeL si andy_x3m, masina a primit o statie CB Midland Alan 550 si o antena Midland (nu ma intrebati ca nu stiu modelul, dar in orice caz, este micuta). Problema este ca nu stiu cum sa o montez: sa fac ceva in gen dsign, sau sa nu o montez si o sa pun superficial doar cand plec cu masina?


                Si bonus, o poza cu cei trei crai de la rasarit Adica ultimii braileni ramasi in parcare: LCD, AGM si surioara lui AGM, EUH
                Attached Files
                sigpic

                Comment


                • sal...se vede urat rau mai ales pe eleron....acuma nu ai decat sa le vopsesti....

                  Comment


                  • imi pare rau dar cel mai bine de acum in colo sa stai langa ea chiar si la servis ca in ziua de astazi sa nu ai incredere in nimeni

                    Comment


                    • cum ma sa dea cu pensula
                      dar pe bara sa stii ca nu ar fi trebuit sa sara vopseaua.

                      Comment


                      • Bara a fost schimbata Cata, iar la service nu cred ca au dat cu primer ca stiam ca sare vopseaua. Si da, e dat cu pensula.

                        Da, acum trebuie revopsit eleronul si bara... schimbata.

                        @cosmin83, da, stiu treaba asta, insa vineri nu aveam cum altfel sa pregatesc masina pentru Tulcea.
                        sigpic

                        Comment


                        • Cum mai frate sa gandesti asa ceva?
                          Sorry omule!
                          Nasoala "spalatura"!!!!
                          Treaba trebuie sa ai cu vopsitorii..ca saracul spalatorul, a incercat sa "dreaga busuiocul" dar nu i-o prea iesit!
                          aham......Restul e LOGAN


                          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                          Comment


                          • ce urat.....
                            AdY_JmL_2015

                            Comment


                            • Deci ala care a facut treaba asta este imbucurator de PROST.

                              Cum sa faci asa ceva el chiar credea ca nu o sa se vada ?

                              Eu zic sa te duci la el sa ii dai doua palme cu picioru si sa ii ceri costurile vopsitoriei.

                              Sa stapanesti sanatos statia si sa iti fie de folos.
                              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                              Comment


                              • Salutari! Imi pare bine ca ne-am cunoscut!
                                Despre statie,o parere personala ar fi sa ramana pe masina, daca ai garaj, caci antena, fiind cu talpa magnetica, se poate pune in cateva secunde. Atentie insa la hotii din masini, tentati de ceea ce e lasat "la vedere" in masina! Numai bine!
                                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google