Br-28-agm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sibiene, nu am ce sa le fac. Daca ma duc la vopsitor spune ca a vopsit bine si daca ma duc la spalatorie spune ca nu a fost el. Si chiar daca as rezolva ceva, nu cred ca mi-ar fi dat bani pe vospea.

    SDP-ule, i-as da vreo doi pumni in cap... dar nu sunt genul . Multumesc de urari.


    Gusi, si mie imi pare bine ca te-am cunoscut . Masina mea sta in garaj majoritatea timpului. Chestie e ca ma mai duc prin Hypermarketuri cu parcari 'bine-pazite', si daca o las pe bord, cum vroiam initial, am ocazia sa raman fara geam si fara ea. Trebuie sa gasesc un loc mai bun in care sa o prind si sa nu fie foarte vizibil.
    sigpic

    Comment


    • Nasoala treaba.....ceva de genul am patit si eu (iarna spre primavara)......mi-a bagat capul spitei in capota fata (eram la spalatorie cu el), si cand am scos-o sa o sterga, n-a minunea. Binenteles ca nu a recunoscut, bon nu mi-a dat....am mers la politie,am facut plangere verbala (am vb cu un procuror), si m-a sfatuit ca nu prea se rezolva treburile astea (adica sa imi plateasca patronul dauna), asa ca mi-am facut-o pe CASCO, cand a fost momentul.

      Oricum, ca idee.....mergi pana la el, aratai problema, fa-l de rahat acolo, bine sa priveasca si altii (sa vezi atunci recomandare).......si ramane doar sa o faci pe banii tai, asta daca nu cumva subconstientul lui, ii zice sa repare greseala, prin alt mod decat a facut prima oara.
      Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

      Comment


      • Uite si poza de care ti-am zis. Sper sa-ti placa
        Attached Files

        Comment


        • iamagi, mi-a spus odata ca nu mai dai masina la altii. cumva ai uitat???
          sigpic

          Comment


          • Cristi, problema e ca pe casco nu am cum sa repar eleronul, deci trebuie sa platesc tot.

            Mersi Marius pentru poza!

            Bogdane, daca imi explici ce vrei sa spui, poate te inteleg...
            sigpic

            Comment


            • mi-ai spus ca nu mai dai masina oricui, ca se poate intampla ceva cu ea. acum ai dat-o si ai primit-o cu probleme
              sigpic

              Comment


              • Bogdane, nu puteam sa ma duc la Tulcea cu masina imputita. Omul nu a mers mai mult de 50 m cu masina, dar gestul in sine. Am vazut acum o crapatura pe eleron, daca e spart eleronul m-am scos


                Am montat (de fapt, a montat) statia. Colegul MCM din nou la post. Am pus-o pe consola de ph2, iar microfonul pe usita de la torpedou. In plus de asta, ca sa nu las statia in masina sa raman fara, am pus o mufa +/- ca sa o pot scoate cand vreau.

                Poze voi pune mai tarziu, din pacate (nu mai am baterie la camera).
                sigpic

                Comment


                • Si pozele
                  Attached Files
                  sigpic

                  Comment


                  • Intre timp am facut 14 000 km .

                    Am mai lipit pe ea stickere Dimsport (ca sa arat multumirea dupa remapare) si un Sticker Logan Club Braila.

                    Am mers in week-end la sibiu - 857 km - 6.2% consum.

                    Si o mica sedinta foto cu MAM-ul sibianului. Pe aceasta cale multumesc cristivsb si sibianul pentru ospitaliere


                    Ca fapt divers, arcurile se tin bine pe curbe, nu se inclina masina si este foarte stabila.
                    Jantele sunt foarte rezistente: am dat in niste gropi de am zis ca au ramas rotile pe drum, dar nu sa intamplat nimic - la 120km/h nici o miscare in volan.
                    Attached Files
                    sigpic

                    Comment


                    • Am uitat 4 poze
                      Attached Files
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by iamagi View Post
                        Intre timp am facut 14 000 km .

                        Am mers in week-end la sibiu - 857 km - 6.2% consum.
                        Frumos week-end. Statia cum a mers? A fost de folos? Totusi nu-s cam multi de zero? 14 000?!?!
                        Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                        Comment


                        • M abucur ca v-a placut la Sibiu!
                          Imi cer scuze pantru neplacerea creata la pensiune..dar nu a tinut de noi!
                          Sincer, chiar mi-au facu placere cele 2-3 ore care le-am petrecut in turul orasului...!!!!!!
                          Sa-mi spui cum este "solutia de desfundat injectoarele"!
                          aham......Restul e LOGAN


                          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                          Comment


                          • gicule zi-mi si mie ce dimensiuni ai la roti.....RESPECT.....
                            "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

                            Comment


                            • Rectfic: masina a facut 14 000 (si vreo 200 cred) week-endul asta. Adica km totali ai masinii. Doar nu am fost in Brazilia, vorba unui coleg

                              @san, mi-a fost de folos. Stiam cum merge inca de la Tulcea, adica foarte bine.

                              @sibianul, neplacerea aia nu se mai ia in calcul dupa o zi de duminica perfecta . Si mie si familiei ne-a placut ce ne-ai aratat pe acolo dar si masina ta. Cat despre magnificul Dura Lube, nu l-am mai incercat din parcare, nu am mai avut curaj, dar va veni si vremea lui.


                              @emylogan, dimensiunile stock la anvelope, daca la asta te referi. Daca te referi la janta: 15" cu latimea 7j.
                              sigpic

                              Comment


                              • la 14000 de km vrei sa bagi duralube?la mine nu s-a simtit duralube ca am peste 100 de mii....dapoi la tine crezi ca se va simti?
                                http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google