Br-28-agm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • kitu` este cel de la baiatu din cta ? asta mi se pare cel mai frumos kit ..simplu si elegant ....fa ceva cu eleronu de pe portbagaj...ca nu prea se mai "pupa" acuma cu kitu

    Comment


    • Mersi SDP. Am mare grija ce el, mai ales ca pe bara fata intra doar telefonul (adica aproape 12 cm).

      Loganu, da este cel de la Tiberiu. Ma bucur ca place, de fapt, ideea a fost ca este simplu si nu imi face masina tanc. Asta si primul de la Prostreet (cel ieftin) imi plac. Restul... ma abtin. Eleronul sta acolo cel putin 2 luni, pana imi revin cu banii sa fac tot portbagajul clean (eliminat tot).


      Sunt si in cautare de alte jante, mai mari. Deci daca cineva le vrea, sunt for sale
      sigpic

      Comment


      • Sa-l stapanesti sanatos nenea Gicu si sa ai cea mai mare grija de el.

        Salutari si toate cele bune din partea mea!
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • ce fromos ii...sa ilo stapanesti sanatos ;)...data viitoare nu mai fi asa gigi rapidu prin varsatura...erai sa ma intorci in loc

          Comment


          • Sa o vedem la final
            Si vei renunta la stilu rally? adica la dungi ?
            sigpic
            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

            Comment


            • frumos dom'le, lasa-o asa ca e misto
              sigpic

              Comment


              • Cristi, mersi mult de urari.

                Razvane, eram in criza de timp in momentul ala... Pierdusem 30 de minute.

                Fane_CLK, si eu abia astept sa le vopsesc. In plan aveam si un bad-boy dar mai astept. Nu voi renunta la stilul rally, avand in vedere ca si MikeR avea la fel. Si imi place stilul rally, fapt pentru care am vrut sa iau niste jante stil rally, verzi

                Bogdan, mersi mersi. Sincer, aseara cand le-am vazut si eu (pana ce am ajuns acasa eu nu le-am vazut), mi-a trecut in gand sa le las asa, dar vorba lui Valeriu: tricolor.
                sigpic

                Comment


                • contrastul asta e frumos. roaga pe cineva sa iti faca un VT cu pragurile albastre
                  sigpic

                  Comment


                  • O sa rog dupa ce fac alte poze. Cele de acum sunt neclare, fiind facute cu telefonul.
                    Inca nu am scos masina din garaj, dar cand o scot fac si pozele .
                    sigpic

                    Comment


                    • Bravo domnu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                      Felicitari!
                      aham......Restul e LOGAN


                      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                      Comment


                      • Mersi Domnu! E vina ta, oricum ... Dar acum am curaj sa merg dupa tine prin sibiu
                        sigpic

                        Comment


                        • felicitari domnu, cand mai gasesti oferte de-astea sa ma anunti si pe mine . Sa le porti si sa te poarte sanatos, faina afacere ;)
                          sigpic
                          Logan 1.4 Dynamic Blue

                          Comment


                          • Gata, am reusit sa fac niste poze mai clare


                            Am pus poza si cu garda la sol (sau asta se vroia, dar este irelevanta, avand in vedere ca nu era drept terenul) si cu partea sparta a barii.

                            Maine sper sa ma duc sa vad cum o pot repara si cat ma costa iar la sfarsitul saptamanii viitoare sper sa le am gata de vopsit pe amandoua.
                            Attached Files
                            sigpic

                            Comment


                            • foarte frumos chitul vine foarte bine!!!! am inteles inteles ca vrei sa dai jantele ast un eventual pret pe PM

                              Comment


                              • misto domnu masina...so stapanesti sanatos...multi km in logan club

                                1.6 MPI 8Vsigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google