Br-28-agm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Frumoasa transformare, pacat de lovitura din dreapta fata. Sper sa fie reparabila. Spor la modificari.
    Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

    Comment


    • Multumesc tuturori pentru urari.


      @tonyx, se dau doar cu cauciucuri pentru ca dupa voi ramane cu ele. Discutam pe mess.
      sigpic

      Comment


      • Bine bine!

        Si daca le dai, ce-avem de gand sa punem in locul lor ?
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Ori pun ceva pe 16" mai lat (deja am gasit niste jante superbe de 9J, dar au si ET-ul 16 , va fi un mic tanculet) sau pe 17". Nu se mai potrivesc astea deloc.
          sigpic

          Comment


          • 16 si 9 inch, hmmmm, mic tanculet e putin spus ... Iti dau dreptate cum ca nu se mai potrivesc rotile de-acum, par cam mici este ?

            Si eu spun ca 17" suna cel mai bine, parerea mea ...
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Eu as pune pe 16" ca sa am totusi un talon de 50% la cauciucuri. Stiti si voi treaba cu drumurile... cand am luat barele am mers pe niste drumuri (spre Cta) de am zis ca raman fara jante!
              sigpic

              Comment


              • cine te-a pus sa te duci pe la tandarei am fost si eu acum vreo doua luni in cta si am zis k nu ma mai duc pe acolo....

                a da...cand o fis a iti vopsesti barile si ce mai faci sa nu uiti sa vopsesti si suportul ala care e in spate la grila k se vede urat rau ala alb si grila neagra :P

                hai succes :P

                Comment


                • frumos...foarte frumos

                  Comment


                  • Sa le stapanesti sanatos.
                    My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                    Comment


                    • nu am cuvinte ....bafta cu noua schimbare ...si sa fie primite
                      stii tu... HZP ;)

                      sigpic

                      Comment


                      • @masinaR, alta varianta era Slobozia, iar nici intre Baraganu si Slobozia nu pot spune ca e bun drumul. Suportul acela il voi face inainte sa vopsesc .

                        @MishuRS, mersi mult.

                        @ValentynC, mersi mersi!

                        @SanduGolan, care e cel care ramane fara cuvinte? Tu ca ai vazut la mine un kit pe care-l vezi peste tot, sau pe tine ca pui lamboo?
                        sigpic

                        Comment


                        • Iamagi sa le stapanesti sanatos...arata altfel acum...o mica reparatie la coltul lovit si gata..
                          Sunt curios sa o vad vopsita cum o sa arate...spor la treburi Senior :
                          sigpic
                          "BRABUS" STYLE

                          Comment


                          • super spoilerele arata demential pe masinutza se vede ca te-ai pus serios pe modificat bafta sa iti faci tot ce ti-ai propus

                            Comment


                            • anu trecut pe la baraganu era inchis..ca il asfaltau ...

                              Bravo gicule .. vi iin ctza si nu dai un semn de viata

                              Comment


                              • @BOGDANEL88, mersi pentru urari.

                                @Loganu, nu am avut timp ma de alte chestii. La 2 am plecat spre Cta, la 5 m-am apucat de schimbat barele si am terminat la 8 ca au fost niste probleme. Si Alex GNT vroia sa stam de vorba si m-a sunat cand ieseam din Cta, dar i-am zis ca nu am timp ca ma grabesc. SI asa, am ajuns la 10.30 la intrare in Braila si la 11.20 acasa . Data viitoare promit ca stau mai mult
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google