Br-28-agm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hmm....arata bine tare,dar si eu sunt de parere ca nu se leaga stikerele logan cup de restu masinii....
    la culoare ce sa zic....da-i un polish si dispare diferenta...garantez
    bafta pe mai departe...
    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

    Comment


    • frumos nenea ,parca este alta masina o schimbare in bine bafta si poate ne vedem la mioveni
      stii tu... HZP ;)

      sigpic

      Comment


      • Felicitari domnu!!!
        Arata foarte tare!
        Bravo!
        aham......Restul e LOGAN


        http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

        Comment


        • pff..e super

          Comment


          • Florin NZN, nu stiu daca voi renunta la ele... dar daca primesc prea multe critici le voi da jos . In orice caz, in legatura cu polishul, v fi facut la bare ca au niste gaze lipite acolo

            @SanduGolan, din pacate nu pot sa vin nici la Sibiu nici la Mioveni. Pica la 4 saptamani distanta una de alta, si de fiecare data, in fiecare weekend, nevasta-mea pica in tura de noapte.

            Sibiene, ma bucur ca iti place. E vina ta, oricum!

            MishuRS, mersi, ma bucur ca iti place.
            sigpic

            Comment


            • Foarte frumos.
              Dai jos suportii la numere si stergi marginea aia neagra cu diluant.O sa se vada super fara dunga aia,din caza ca numaru va ramane alb pe margini si bara e tot alba.Si lipite cu banda dublu-adeziva.
              AG 16 Y M A

              Comment


              • ee!! arata altfel acum...eu unul zic ca arata MUULT mai bine acum ....bafta Senior
                sigpic
                "BRABUS" STYLE

                Comment


                • Frumos Domle frumos, urmeaza jantele?
                  My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                  Comment


                  • A iesit frumos maestre ... am vazut ca ai vrea sa scapi de jante...lasa-le nu le da ...

                    bafta ..poate ne vedem la mioveni

                    Comment


                    • Done

                      Al!n, m-am gandit la asta dar imi e teama sa nu imi pice numarul .

                      Ma bucur ca iti place Matheo. Dar acum, nu mai poate fi low ca a ta

                      Valentine, inca ma gandesc daca sa le schimb sau nu. Le-as schimba pentru ca par cam mici, dar le-as pastra pentru ca sunt foarte rezistente (in comparatie cu altele gen Art, MD si chiar Wolfrace), si sunt pe dimensiuni legale (asta e motivul care ma tine cel mai mult)

                      Cos_min_i, ma bucur ca iti place. Cred ca iti voi urma sfatul cu jantele... Si cu Mioveni... nu vin . Am mai zis, munceste sotia si de regionala si de nationala



                      Gata bareleeee.

                      Astazi am vopsit toate plasele negru lucios (adica bara fata, bara spate si praguri). Nasul de labara fata a fost vopsit negru lucios si nu se vede . Nu am dat barele jos, le-am vopsit pe masina si nu au fost probleme: a iesit perfect.

                      Poze cu masina + nenea 'All-in-one' si cu automobilul sau (pentru inca doar 6 zile... apoi revenim cu surioara EUH)
                      Attached Files
                      sigpic

                      Comment


                      • imi place de mor... mai ales locul unde vin proiectoarele e nebunie curata...acuma stii ca tre sai grija de 10 x mai mult de ea...borduti,pietre,matze moarte pe drum)...bafta domnu!!
                        http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                        Comment


                        • Ma bucur ca place Flo!
                          Deja am grija de ea: nu mai ies cu ea dupa strada pe unde ieseam inainte ca o ating Ies pe partea cealalta.

                          Bafta si tie cu planurile tale!
                          sigpic

                          Comment


                          • deci a iesit de nota 10++

                            PS:ar merge niste jante mai mari

                            Numai bine!

                            Comment


                            • frumos au iesit , cere 9J acuma sau distantiere
                              gata , la revedere cu stikerele de cupa , jos

                              Comment


                              • bine asa
                                sigpic
                                Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google