Br-28-agm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sar'na
    sigpic

    Comment


    • Ce pot sa spun.....arata bine noul look la masina.....schimbat total.N-a acuma, trebuie doar sa le pastrezi.......si atentie la patrupede si damburile de pe drum. Bafta in continuare.
      Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

      Comment


      • sper sa te ajute

        PS:am facut si una cum mi-ar place mie
        Attached Files

        Comment


        • Cristi, si eu sper s ale pastrez muuult timp.


          Mishuleee... citesti gandurile? Da, am in plan sa iau niste Borbet A, sa fac bad-boy si sa pun lupe in faruri. Si daca o sa am destui bani la anul vreau sa fac portierele clean, portbagajul clean (Dar cu eleron) si cu niste alte stopuri si daca fac toate astea (si am bani si nu am ce sa fac cu ei) ma gandesc si la o vopsea Alb Perlat sau Sidefat. Ai putea sa ma ajuti si cu un bad-boy mai rotunjit?



          Azi am dat jos suportul de numere si am lasat numarul fara suport si fara dunga neagra dupa margine. Maine urmeaza si spatele.
          Last edited by iamagi; 18 June 2010, 21:36.
          sigpic

          Comment


          • am puteri telepatice
            ceva de genu?
            Attached Files

            Comment


            • Ceva in genul asta ma gandesc sa fac... Mersi mult de ajutor.

              Oricum, modificarile pe care le-am insirat mai sus se vor face la anul pentru ca anul asta s-a cam terminat bugetul, mai ales cu procentele care scad acum din venituri . Sper sa schimb jantele pana la sfarsitul lunii, dar inca ma gandesc ca daca iau Borbet A cu 215/40 o sa ating cu bara fata cand intru in garaj
              sigpic

              Comment


              • Borbet rullz

                Comment


                • Uimeste-ma cu incaltarile.
                  Toţi cei care folosesc strada poartă în memorie imaginea unui accident de drum impresionant.

                  Comment


                  • Mai dureaza jantili Sa le dau pe astea, ca jante gasesc 3 seturi
                    sigpic

                    Comment


                    • iamagi am un pr care are o pereche de borbet a pe 16 7,5j fata si 9j spate ca noi ...buza polisata ....nus rulate deloc in tara ...au fost in germania pe o masina de expozitie .....cu cauciucuri noi noute daca nu ma insel ....la 400 e negociabil ! daca te intereseaza dami un pm si te ajut !
                      sigpic

                      Comment


                      • hai iamagi ce mai astepti

                        Comment


                        • Baaaani

                          Alex, am vorbit
                          sigpic

                          Comment


                          • Baaaaani? Unde,unde..sa vin si eu!

                            Hai ca o faci tu iarasi lata!
                            aham......Restul e LOGAN


                            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                            Comment


                            • Nu stiu, inca nu am gasit minele regelui Solomon

                              Mai asteptam putin, mai dureaza pana fac ce mi-am propus.

                              Pozele cu numarul le pun maine ca nu am cum sa la descarc.
                              sigpic

                              Comment


                              • Fost-am si la mare

                                Deci au fost 505 km (dus intors), am avut un consum bunicel: 6.2%, asta avand in vedere ca pana sa intru pe autostrada aveam 5.8 ... Doar ca si la dus si la intors pe autostrada am tinut-o numai de la 120 in sus. Si 2-3 poze ... din pacate neclare (o defectiune la aparatul foto din dotare).

                                Probleme aparute: pe autostrada am mersi 120 tot timpul si din cand in cand 150. Uneori, acceleram la 140 si atunci o tineam acolo putin dupa care incepeau niste trepidatii in volan (atentie! nu facea asa pana atunci)... apoi reduceam la 120 (mai mult din teama ca facea cam urat). Mergeam apoi fara trepidatie si deodata (tot la 120) incepea sa faca probleme. Acceleram se opreau... mergeam apoi ceva vreme constant si deodata incepeau... Ce sa fie? Daca era de la jante facea asa de la 100 si facea mereu. Jantele sunt echilibrate si drepte :-s... Eu nu i-am facut nici unghiul de fuga nici geometria cand am pus arcurile si jantele...


                                Ah, si inca o problema: tot pe autostrada, in mersul meu de 120, toba facea cam urat si neveste-mii nu-i mai place
                                Attached Files
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google