Br-28-agm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mda, frumoasa sedinta photo, a fost pozata din toate pozitiile, cine o fi fotograful oare
    My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

    Comment


    • mda frumoase pozilisi golanui ar sta bine cum zice mishurs cu autocolant pe plafon dar nu mat ci negru lucios:-?vad ca inca arata bine barile nu le ai agatat.bv!
      AdY_JmL_2015

      Comment


      • frumos se aude
        sigpic
        Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

        Comment


        • Sandule, ma bucur ca place! Dea ta eu nu mai zic nimic ca inca visez la niste jante d-alea...

          Mishu, mereu surprinzi... Numai ca masina nu va mai cobori absolut deloc pentru ca iubitii mei vecini care se pocnesc zilnic, fug de apa ca dracu de tamaie si au inaltat strada cu pietre ca sa nu le mai vina in curte... Si eu merg pe teren minat pentru ca merg numai pe bolovani si denivelari.

          Multumesc domnu' Nelu!

          Vali... nu ca 'mda'! Doar 'Da domnule!' Fotograful o fost MCM, d-aia a primit bonusul

          Icstrem_no1, ba da, le-am atins, dar nu se vede in poze...

          Fane, se aude frumos... si e pe 1.4 tubulatura La mine nu se aude asa ca se aude toba
          sigpic

          Comment


          • io zic ca-ti mai trebuie geamuri fumurii, un clean look, si niste distantiere... deocamdata.
            bafta in continuare.....
            "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

            Comment


            • ti-ai pus filcor gicule` ?

              Comment


              • Arata frumos nenea ce sa mai....are ea ceva aparte
                sigpic
                "BRABUS" STYLE

                Comment


                • Foarte frumoasa masina sa te bucuri de ea si sa ai grija de ea.

                  Iar sunetul de la filtru este demential.
                  sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                  Comment


                  • Emy, ma bucur ca place. Vor fi si geamuri negre, dar nu acum, mai tarziu sa imi revin cu finantele. Daca prin clean look te referi la portbagaj, da, va fi si ala si portierele, dar pe la anul. Distantierele vor urma curand si pe langa ele si o modificare la lookul jantelor.

                    Logane, nu mi-am pus FlicoR Nu am luat masina pentru consum . E un filtru sport (poze voi pune cand bag masina in garaj)

                    Matheo, ma bucur ca iti place. Si mie imi place cracanata ta si mai ales cat e de joasa a ta... As mai fi lasat-o si eu dar... abia am scapat cu bara intreaga weekendul asta (asa e la gratar.. damburi )

                    SDP, stiu ca e demential Si la mine pe 1.6 se aude, dar e mai greu de distins din cauza tobei . ma bucur ca iti place si cred ca masina mea va arata cam ca a ta iarna


                    Voi reveni cu poze la filtru, la cum am trecut de damburi ca mi se oprea inima si la niste insecte lipite de bara )
                    sigpic

                    Comment


                    • Mai dar ce marca e filtrul ala de aer? se aude pre fain, iar tubulatura este gen cea de la pilot? teava inox pana in grila?

                      Comment


                      • Ramasesem dator cu niste poze

                        @florian, filtrul este unul sport oarecare iar tubulatura este cea Pilot .


                        Ultima poza: as vrea sa renunt la stickerele de cupa inlocuindu-le cu cele dupa Renault Clio R3... ce credeti? ar da bine?
                        Attached Files
                        sigpic

                        Comment


                        • Frumoasa sedinta foto!

                          Cat de sticker de renault, arata bine.

                          Comment


                          • fara stickere va arata cel mai bineparerea mea

                            Comment


                            • Mishule fa-mi un VT si convinge-ma . Dar lasa bandourile in asta, ca mai dureaza pana le scot de tot
                              sigpic

                              Comment


                              • frumos sunet bafta in continuare...
                                sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google