Br-28-agm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vezi la Popescu la magazinul Deltacar...ala mare ...poate gasesti la fel ca tapiteria...eu mi-am luat acum vreo 2 ani de Prestige si sunt perfecte ca asezare pe bancheta....daca le iei de la noi da de stire si te ajut cu montajul
    sigpic

    Comment


    • Bun asa! Sa vad cum fac sa scap rapid de casco (nu am dus inca masina, dar pana o duc mai gasesc chestii de reparat : am pana acum parbrizul, pragul, bara fata, usa dreapta fata si inca mai caut )
      sigpic

      Comment


      • Sariti! Tot ce e modificat la exterior la masina e for sale! Gasiti anunt la bursa!
        sigpic

        Comment


        • De ceeeeeeeeee ??????
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • Am probleme cu banca. Pana in martie ar cam trebui sa o platesc, altfel platesc 1000 ron in plus pe an, degeaba si inca 185 euro pentru fiecare dauna pe care o sa o am de acum incolo . Deci, se da tot ce e pe ea, o facem stock, strangem bani si platim banca
            sigpic

            Comment


            • Giculeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!
              Ce ai domnu?
              Ma rog...tu sti mai bine ce si cum..dar, nu-i treaba oabla!
              aham......Restul e LOGAN


              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

              Comment


              • Pana una alta, am schimbat parbrizul. Si pentru ca in ultima vreme lucrurile nu au mers cum trebuiau, a picat ceva bine: parbriz cu parasolar din fabriza + mai calitativ fata de stock (mai gros sau ceva in genul... oricum, le-am avut in mana pe amandoua - cel stock trimis de Omniasig si cel pe care mi l-a promis tipul din service... e o schimbare).
                Attached Files
                sigpic

                Comment


                • cu banca s-a rezolvat? e pacat sa redevina stok, mie imi place cum arata :|
                  " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                  Comment


                  • Inca nu . Nici eu nu vreau sa fie stock.
                    sigpic

                    Comment


                    • Am mai modificat culoarea ceasurilor - Sunt albastre cu rosu acum, in loc de alb-rosu . Multumesc MCM022006 pentru lucrare!


                      SI astazi a primit inca 2 cauciucuri de iarna, de data asta 195/60, noi, Dayton parca le zice. Imi mai trebuie si bara de fata si sa vopsesc bara de spate si gata iarna
                      sigpic

                      Comment


                      • Vreau si eu un sfat: sa pastrez body-kit-ul? Sau sa trec iara pe stock si sa incerc sa modific barele stock? Si daca sa le modific pe cele stock, cum sa le modific? (adica da-ti niste idei care sa dea bine)

                        Multumesc.
                        sigpic

                        Comment


                        • Gicule...sfatul meu...sau eu ce-as face daca as avea banuti...bara de berlina cu kitul de tuning de la dacia(fibra sau original)...sau bara de mcv cu ceva negru pe ea.
                          sigpic

                          Comment


                          • se mai gaseste kitul dacia?

                            eu ma gandeam sa pun pe spate un difuzor si pe fata nu stiu (ma gandeam sa unesc liniile si apoi... ). Sa zicem ca o sa am cam 500 ron de refacut lookul masinii daca renunt la barele Pilot. Din astia, vreau sa cheltui cat mai putin ca sa pun si proiectoare in faruri (stiti voi... xenon cu bulb)
                            sigpic

                            Comment


                            • Frumos
                              Fa-i chiptuning daca vrei sa se infiga bine ;x

                              Multi km fara incidente.
                              AdriaNNN

                              Comment


                              • ady, tu citesti ceva inainte sa scrii? sau doar posturi ca asa e frumos?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google