Loganul Meu (1.4 Cu Multi Km)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nasol.Ma enerveaza si pe mine dinastia care se pun pe capota sau mai stiu eu ce fac,spunand ca ii Dacie da-o-ncolo.

    Comment


    • Urat moment......
      sigpic
      Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

      Comment


      • foarte urat.asteptam pozele totusi alex



        ps: pozele cand iti repara ala caporta
        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

        Comment


        • Sa se trezeasca tata si sa vada si el capota si vad ce fac, asta care mi-a facut-o varza nu cred ca ar avea bani sa mi-o faca dar ori banii ori il caut cu prietenii de ii fac fac capota fular. Pacat ca am vazut in mers, boul radea ca las' ma ca merge. Daca o sa spuna si tata ca "lasa-l asta e, merge" bla bla o iau razna ca nu ma ajuta nimeni financiar sa o fac decat eu, astept sa se termine bacul sa vad daca ma bag undeva ca sa-mi fac masina cap-coada ca nu mai suport, in paginile anterioare se pot vedea onduleuri pe ea, o busitura in portbagaj, pragul de la sofer indoit urat rau de la o bordura inalta... n-am ce face. Ma tot rugam de tata cand avea casco sa o duca 2-3 zile sa o faca: "las' ca mai e timp, gasesc timp liber si o fac" si timp liber s-a facut. Traim intr-o tara plina de maimutari si specimene de cea mai josnica natura, nu mai suport....
          Attached Files
          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

          Comment


          • de ce crezi ca nu suport eu sa se aseze nimeni pe masina mea... Fara sa vrei se indoaie...Urat moment..las ca trece..
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • lasa man....toate trec....bafta in continuare si griji de masina;)
              http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

              Comment


              • Originally posted by aleXpeed View Post
                ...Ma tot rugam de tata cand avea casco sa o duca 2-3 zile sa o faca: "las' ca mai e timp, gasesc timp liber si o fac" si timp liber s-a facut.
                cunosc situatia, si nu e una placuta/frumoasa. trebuia sa continuati cu casco, pentru ca niciodata nu sti ce se poate intampla. eu am o gramada de 'gropite' in usa soferului, intre maner si lamela de la geam, care nu stiu cum au aparut acolo, si cand treci pe langa masina, daca te uiti se vede cum e denivelat. sunt foarte multe si nu imi pot explica de ce si cum au aparut. si pe capota in 'varf' in dreptul siglei de pe spoilerul fata.

                eu zic intai sa vezi poate iti recuperezi paguba, daca nu dupa aia poti sa treci si la actiuni mai drastice, ca sa zic asa.
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • Paguba n-am recuperat-o, drept urmare.....fie vorba intre noi, geamurile de la casa n-au mai fost in regula dupa 2 saptamani de ultimatum (sta la parter omu'), nu stie unde stau, colegamiu de banca mi-a fost complice ca si el avea niste conturi mai vechi de reglat. Deci, topicul a reinviat, capota ramane asa deocamdata, nu stiu cand o voi reface, m-am obisnuit, asta e.

                  Noutati? Una bucata capat de schimbator de 2004 de la DomnulK, caruia ii multumesc inca odata ca m-a salvat de la ananghie......in rest, fie-mi rusine, NIMIC! Stopurile parca s-au mai decolorat nitel, e mai bine, urmeaza revizia GPL in septembrie.

                  Deocamdata sunt la sabii si cutite la capitolul imbunatatiri tehnice cu tata si de-asta nu am mai investit desi finante am adunat.... . Mai incerc sa-l conving, vreau sa fiu si eu un low-rider de inceput, sa ii bag o navigatie aftermarket sa ma duca cat mai repede la destinatii, niste stoape noi, sa ii pun dungile ramase si daca accepta asta (tata) sa ma mai interesez, nu stiu, sa ii iau piese noi, ce sa fac, vreau sa umblu la motor, bine ca ma ocup cat de cat cu ceva si mai fac finante, vom trai si vom vedea, daca nu va vrea, n-am ce-i face....vreau si a mea sa fugaa mai tare decat acum (nu imi surade numai remapare si atat).
                  4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                  Comment


                  • De cate ori trec pe viilor,iti vad masina ...
                    sigpic
                    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                    Comment


                    • Taci ma ca vin "pradatorii", nu-i stii ca mai vaneaza masini? Oricum, punk in amiaza mare ar fi prea tare). Masina are huse noi negre mulate total pe scaune bla bla. Altceva? Nimic, nu pot pune arcuri sport, sa modific evacuarea si alte chestii, comunism, la stadiul asta ramane deocamdata.... Finantele sunt, bai ce greu e sa o vad asa shtock'.
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • pune poze cu husele
                        sigpic
                        Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                        Comment


                        • Nu am facut pentru ca nu am considerat ca ar fi de actualitate (deh, toata lumea are huse), oricum sunt foarte frumoase si sunt in tema cu tot interiorul, nu sunt ca si taiate din codru. Din 10 baterii, 2 nu merg, toate sunt pe 0, o sa ii fac poze maine.
                          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                          Comment


                          • arata foarte bine husele...de unde le-ai achizitionat si cat ai dat?

                            Comment


                            • aceleasi huse le are si sonykel...is foarte faine la atingere.... la bucuresti tot 270 de lei au fost ?

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google