Sugestii imbunatatire site

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Pe lângă asta nu mai apare verde când sunt posturi noi.
    Logan 0.9 TCe 2018

    Comment


    • #32
      Asta am sesizat si eu, ca nu mai apare numarul la new post. Era mult mai ok. A se reveni.
      Multumesc.

      Comment


      • #33
        Toate apar in engleza. Cand intru imim afiseaza pagina "mercedes forum". In loc sa se imbunatateasca ceva mai rau s-a "deranjat".

        Comment


        • #34
          Pregatesc un upgrade la o versiune de script la zi si am dezinstalat toate "tweakurile" ce erau instalate inainte. Dintr-un motiv sau altul, ceva nu merge la upgrade si se lucreaza, dar trebuie sa fie fara niciun tweak/addon instalat pentru a vedea de unde e problema.
          O sa imbunatesc lucrurile, imediat dupa ce reusesc sa fac upgradeul la versiunea noua.Un pic de rabdare, va rog

          Multumesc.
          Last edited by Cristi_Xp; 9 November 2018, 18:19.
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • #35
            Va rog sa raportati daca intampinati ceva probleme, dupa upgradeul de astazi. Una din problemele ce am observat-o este la diacritice.
            Daca aveti linkuri, bookmarkuri salvate, va trebui sa le gasiti din nou intrucat s-au schimbat linkurile, la fel pana va indexa google noile pagini, o sa fie chestii care duc catre pagini inexistente.
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • #36
              Am redeschis topicul acesta pentru ce probleme intampinati dupa upgrade.
              torquemada Am vazut un post de la tine care a fost salvat doar jumatate apoi repostat cu totul intreg. Imi poti descrie te rog cum pot reproduce problema respectiva?
              Cred ca problema e din cauza caracterelor speciale, poti incerca te rog si fara ele sa vezi daca problema reapare.( din ce am citit, de acolo pare ca se trage, o sa vad cum se rezolva, pana atunci v-as ruga sa incercati sa nu folositi diacritice pentru a nu avea probleme de genul)
              Last edited by Cristi_Xp; 18 November 2018, 22:52.
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • #37
                Test

                Pai incercam sa scriu normal, fara linkuri si fara diacritice si deabia a4a oara am reusit sa postez
                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                Comment


                • #38
                  Test2

                  Păi
                  Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                  Comment


                  • #39
                    Se pare ca ai dreptate, postul #37 e fara diacritice, postul #38 aceeasi fraza cu diacritice si apare cum vezi
                    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                    Comment


                    • #40
                      Pe telefon cand apas login imi deschide inca o fereasta mica cu tot site-ul in ea, dar nu face login.
                      Android 8 cu Chrome.

                      Comment


                      • #41
                        Incearca sa stergi cookie si vezi apoi ce se intampla. La fel, bifeaza sa te tina minte.
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • #42
                          Cristi_Xp dar bannerul ala din 1900 cand il schimbi? Stiu ca tara arde si baba.... dar totusi, cred ca era cel mai usor de schimbat.

                          Comment


                          • #43
                            Poti prelua tu o iniativa de a construi un banner cu oameni de pe forum apoi sa alegem o varianta frumoasa. De schimbat, dureaza 2 secunde pentru mine, dar cine il face? Ca doar nu intram pe siteul Dacia si descarcam un banner... Totusi, nu asta e ideea topicului acesta, ci sa vedem ce probleme apar dupa upgrade.
                            Last edited by Cristi_Xp; 19 November 2018, 19:13.
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • #44
                              Imbunatatirile par OK pana acum (din ce am testat).
                              Poate partea cu diacritice mai ramane de rezolvat (eu nu le folosesc dar...).

                              Last edited by Gil26; 19 November 2018, 19:11.

                              Comment


                              • #45
                                Alte probleme:
                                - meniu personalizare nefuncțional (apare după logon)
                                - posibilitate editare semnătură - dispărută
                                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google