Vand led lg diagonala 94cm 37le5300

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand led lg diagonala 94cm 37le5300

    Arata si functioneaza impecabil,fara zgarieturi sau alte defecte ascunse,full hd,card ci,am factura veche din 24.10.2010,a costat 3100 lei.

    PRET: 1000 lei
    Attached Files
    Last edited by 77sky; 1 September 2014, 12:26.

  • #2
    mai adaug un samsung model ue40h5030aw ,diagonala 101,led,cumparat pe 25.08.2014 de la flanco,are garantie 2 ani.asta a costat 2000 lei. se vinde la 1500 lei.l-am luat sa scap de decodorul hd de la digi si sa folosesc smartcardul de la ei.dar cand am facut proba am constatat ca si tv-ul vechi merge cu smartcardul desi nu este ci+.asa ca il pot opri pe cel vechi in cazul in care vand samsungul.
    Attached Files

    Comment


    • #3
      Fara suparare....Daca mai asteptai pana pe 4 Septembrie, acest televizor il luai cu 1250 de lei din Carrefour Vulcan Center.Aveau cu zecile si cu gramezile acest tip de TV. Poate il mai au si acum.
      In ziua aia l-am vazut cu un prieten si chiar ne-a atras atentia PRETUL si ne-am benoclat la el.
      Acum ce sa zic,,astia de la Flanco sunt niste jepcari pe fata.

      Comment


      • #4
        am fost azi la vulcan.au televizoare cate vrei ,era bataie pe ele,chiar si la 1000 de lei bucata.cred ca au mai scazut pretul,clar m-am pacalit cu asta.

        Comment


        • #5
          samsungul de 101 diagonala s-a dat,lg-ul de 94 diagonala se retrage de la vanzare.se adauga un samsung model ue32eh5450 smart tv,diagonala 81 ,folosit,arata bine,fara zgarieturi sau alte defecte.acord garantie verbala 6 luni
          pret-1000 de lei.iar referitor la magazinul ,vulcan'' nu va ma duceti degeaba,era o gluma cu bataia pe televizoare.cel mai ieftin samsung led de 101 era 1899 lei.nu de alta dar am fost sunat de cineva si mi-a zis ca din cauza mea a pierdut timpul degeaba cu drumul pana acolo. de altfel ledul de 101 l-am vandut cu 1500-daca era mai ieftin in magazin cine-l mai lua de la mine la pretul asta?
          Attached Files
          Last edited by gaboneygg; 17 September 2014, 16:54.

          Comment


          • #6
            revine la vanzare lg led full hd modelul 37le5300. fabricat iulie 2010. pret-900 lei

            Comment


            • #7
              salut. citeste filme dupa stik? mkv-uri?

              Comment


              • #8
                da,citeste dar s-a vandut .multumesc logan club . se poate inchide

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google