Feedback membrii (pe cine recomandati si pe cine nu)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 20 de milioane un set nou de roti? poate de aliaj. 160 lei janta originala Dacia, la dealer, + 150 lei un cauciuc nou, resapat. 310 lei/roata, deci 1240 lei un set NOU, dot xx13, cu jante noi originale. orice resapat nou e mai bun ca anvelopele mai vechi de 4 ani, mai ales iarna!

    Scop Miva, 185/65R15, NOU, dot 2013, este 125 ron. deci 500 de lei cauciucurile+ un 300 de lei un set bun de jante de tabla, iaca 800 de lei.

    FOF, eu fac calcule de oameni normali. Tu si Tiriac puteti sa va luati si poleite cu aur daca vreti.

    Comment


    • Resapate noi, zici, ah?
      Dar ce te faci daca ai diferenta de greutate de 300-400 g. intre anvelope?


      Tu faci calcule de oameni normali cu idei putine, fixe si bolnave. Iar pentru ca-s asa putine, sunt repetitive. Iar pentru ca-s repetitive sunt deranjante. 'nţeles?
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • @amzo: omul vinde cu cat vrea! Nu ti-ai respectat partea de intelegere, la revedere.

        Comment


        • Si iarna urmatoare iti cumperi alt set de gume, o stiu si p.asta.
          Tu esti ca ala de.ti taie fata de pe cedeaza si tot el face "gat"

          Sent from my GT-S6802

          Comment


          • Recomand Christnacht , un baiat de nota 10 !
            MY CLA

            Comment


            • Recomand cu incredere pe Sorin Telehoi, un om de nota 20.
              sigpic

              Comment


              • Multumesc Daciashop pentru piese si multumesc foarte mult userului planetara pentru filtrele de polen .Recomand

                Comment


                • Este prima data cand postez aici, in calitate de intermediar, o cunostinta de-a mea cumparand de la X@by un cd-player mp3.

                  In anuntul sau a specificat faptul ca functioneaza foarte bine, a fost intrebat telefonic daca este in stare buna, a ajuns luni la noi in Buzau, excelent impachetat (cu multa hartie pe post de airbag), insa...mecanismul ejector este defect (o rotita avand dinti lipsa).
                  Sincer, nu ma asteptam din partea lui, la un asemenea gest, mai ales cand iti pui obrazul pentru o cunostinta.

                  Trist, sa ne "faultam" intre noi!
                  Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                  Comment


                  • Buna,

                    nu ma bucur de raul altuia, dar acuma inteleg de ce era asa grabit sa cumpere alt head unit. Tot cerea pareri despre JVC si Pioneer.

                    Oricum m-o salvat o putere divina de acest targ cu X@by. Pana sa ii trimit datele pe pm ca sa mi-l trimita prin posta, l-o vandut deja.

                    Huh am scapat, si pt X@by rusinica

                    Comment


                    • Lasa ca sunt pe forum membri "renumiti" care vand piese contrafacute si ii lauda lumea pe aici fara sa stie ca au cumparat chinezarii sau alt exemplu fara sa dea bon fiscal desi au magazin virtual care emite o hartie fara valoare drept factura.

                      Comment


                      • bine punctat. am luat si eu distributie chipurile originale si la service am aflat ca e contrafacuta. asta e, sper sa ma mai tina 20k si o schimb.
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • cel mai bine ar fi punctati aici asa cei renumiti care ne mint.

                          Comment


                          • ....

                            multumesc celor care au cumparat de la mine si m-au recomandat si la altii
                            nu inteleg de ce nu se da nume. cu acel cineva care vinde chinezari.

                            parerea mea ar fi s-a fie cel putin avertizat, banat

                            Comment


                            • Ar fi bun si un nume, asta este rolul acestui thread.
                              MY CLA

                              Comment


                              • eu i-as bana inclusiv pe aia care fac acuzatii false, nefondate
                                neajiji si RMJ, e cu dedicatie

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google